şükela:  tümü | bugün
 • konuğunu konuşturmamaya azmetmiş iki abla hazırlayıp sunuyor.
 • ilk bölümünde emrah serbes'in konuk olduğu program.

  şimdi ilk program olmasından kaynaklı neslihan acu ve buket aşçı heyecandan veya acemilikten olsa gerek idare demediler. normaldir, haftalar ilerledikçe yerine oturur. emrah serbes'in laflarını ağzına tıkmaları hiç hoş değildi. adam zaten orada mimikleriyle de belli etti. hani emrah serbes, behzat ç edasıyla "la bi sus la bi sus" deseydi ayıp olurdu tabii. iyi ki de demedi.)) az da olsa insanın sinirleri gerilmedi değil.

  bu arada emrah serbes polisiye romanların erkeklerin egemenliğinde bir tür olmadığını söyledi. üstüne de agatha christie'yle alkadar "mesela polisiye kadın romancıların kraliçesi agatha christie'dir ama erkeklerde böyle en tepede "şudur" diyebileceğimiz bir isim yoktur" deyince buket aşçı, "olmaz olur mu, sherlock holmes" var dedi.
  sherlock holmes bir roman karakteridir, romanın yazarı değil. arthur conan doyle ollacak o!

  ama şu acemilikleri üzerlerinden bir atsınlar program çok keyifli olacağa benzer. umarım da sadece best seller yazarlarını konuk ve konu etmezler. etmeyin de. edecekseniz de emrah serbes'i edin!
 • ilk defa kitaplarla ilgili bir programı eeeh eytere bea deyip kapatmama sebep olmuştur. kitap programından ziyade kitaplar vesilesiyle buket aşçı ve neslihan acu'nun boş boş konuşup egolarını tatmin ettikleri bir program. erhan afyoncu'yu aratmayacak düz adam yorumlarını bu defa bu iki hanımdan dinliyoruz. birisi bir şey söylediğinde ötekisi, sözün bitmesini dinlemeden kendi diyeceğini demeye kalkıyor. birbirilerinin katılmadıkları görüşleri ve ikide bir söz kesmelerinden dolayı neslihan hanımla buket hanım birbirlerine sürekli çemkiren bakışlar fırlatıyorlar. kitaplardan bahsedileceği yerde kitaplar vesilesiyle kendilerinden bahsedip duruyorlar.
 • yazar konuk alıp yazarı doğru düzgün konuşturmayan iki ultraitici bayanın sunduğu programımsı, ayşe kulin bugün yayında söyleyemediği şeyler için kitap yazsa şaşırmam mesela. sürekli aynı anda konuşuyorlar, düzgün cümle kuramıyorlar, kitap tanıtımı bölümlerinde ilgisiz eleştirilere giriyorlar, komşusunun yeni aldığı perdeleri kıskandığı için tripten tribe koşan mahalle teyzeleri gibi sürekli gergin negatif bir haldeler, özet olarak televizyon tarihinin en kötü kitap programına imza atıyorlar. kaldırın rica ediyoruz

  edit: sunuculardan biri gitmis katlanılabilir, düzgün bir hale gelmiş.
 • daha evvel söylenmis asagı yukarı aynı seyler ama tekrar etmekte fayda var. bu 2 sunucu nedir arkadas, hic mi susmaz bunlar. biraz heveslerini alsınlarda ilerleyen programlarda konuklarını da konustursunlar .tavırları cidden yaptıkları isi anlamsız kılıyor su haliyle, programa konuk cagırıyorsanız izin verin konugunuz konussun.
 • (bkz: goodreads)
 • paylaşımlarında deli gibi eddi anter reklamı yapan, bu reklamları eleştiren tek bir yorum yazıldığında yorumu yazana anında paylaşımlara yorum yapma yasağı koyan facebook grubu.

  an itibariyle kendimden biliyorum.

  bunlar vaktiyle gezi parkı eylemlerine "demokratik hak" diyorlardı değil mi?

  http://www.facebook.com/…apklubu?hc_location=stream