• tarihi klasikleşmiş eser ve felsefi kitapları görünce yaşadığım hep bi açlık doyumsuzluk durumu
  • storytel yükleyin, gereksiz kalabalıktan kaçının.
  • kitabı satın aldıktan sonra okuyorsan sıkıntı yok.
  • çok geç kaldım ama para kazanıp da kafamı rahatlatmaya ihytiyacım vardı.
    4 aydır kitap alıyorum kütüphanem şu an 80 civarı ama bir yıl sonra neden 500 olmasın
  • evet böle bişi var... sonra nereme sokacağım şimdi bunnarı diye darlanıyordum... şimdi kitap ihtiyacı olan yerlere gönderiyorum...
    zaten artık zamanımı hunharca yiyen iş yüzünden hafif kırdım... ama olsun benim de canım var...
    hello!
    >^.^<
  • ayakkabı alma hastalığından daha az zararlıdır.
  • güzel bir hastalık. bu hastalığa düşen insan sayısı artar inşallah:)
  • ayda ortalama 150 tl'lik bütçe ayırdığım ve elimde önümüzdeki 2 yıla yetecek kadar okunmamış kitap olmasına rağmen devam ettiğim eylem. inceden denyoluk gibi dursa da insan kitaplığındaki kitap sayısı artınca mutlu oluyor. pişman değilim, sadece kontrolümü kaybettiğim için üzülüyorum.
  • çoğu zaman alınan kitapların, rafta suratınıza melum melum baktığı sahneyle tamamlanan bir satın alma hastalığıdır. bende maalesef aynı duruma muzdaribim arkadaşlar. şuan okunmayı bekleyen en az 10'a yakın kitabım vardır. bende o yüzden aynı anda 3 kitap birden okuyorum. sıkıldıkça değiştirip değiştirip okuyorum.
  • alınan kitap okunmadıktan sonra anlamsızlaşan eylem.
hesabın var mı? giriş yap