şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sınav kitapları fiyatlarının çok uygun olduğu yer.

  fakat kargo süresi bir hayli uzun. müşterileri mağdur ediyorlar. kesinlikle uzak durun.
 • kitap ayağımıza gelsin diye sipariş verdiğim site. bu aralar kpss kitaplarına yoğun talep olduğu için bilgi vermek istedim lakin bu kitapları doğru düzgün satan pek site bulunmuyor.

  sipariş kargoya verildi. bu ana kadar kadar ters giden birşey yok. ta ki kargodan mesaj gelene kadar. benim adresim niğde ama mesajda kargonun diyarbakır/silvana gideceği yazıyor. önce kargoyu aradım hakkaten oraya gidiyor. hani dedim niğde den mi geçip silvana gidecek alakası yok. kargo göndericiyle iletişime geçmem gerektiğini söyledi. saat 8 den beri arıyorum sitedeki numarayı mesai saatleri dışında diyip duruyor saat 9 kadar. sonra mesai saati başlamış olacak ki böyle bir uyarı vermedi. ancak çalan telefonu 5 dk açan yok sonrasında mesaj bırakın diyor.

  sonuç olarak muhatap bulmak istediğinizde mozart ı buluyorsunuz. çünkü telefonda çok güzel mozart parçaları dinledim. interneti olmayan ancak canı klasik müzik çeken dk sı olan varsa arasın iyi seçim.
 • ellerinde olmayan kitabı satıyorlar. sonra yine olmayan kitabı kargoya veriyorlar. kitabin gelmediğini anlayınca siparişi iptal ediyorsunuz ve paranızı geri alamıyorsunuz. telefonlarını arayınca muhatap olduğunuz şey ise bant kaydı. macera aramak isteyenler hiç durmasin burdan kitap alsın.
 • adamların siparişi hazırlarken acelesi yok sana gönderirken de acelesi yok sipariş gelecek mi şu an ona da emin değilim telefonlara bakan yok kısacası bu adamlar kurumsallaşmayı becerememiş anlaşılan uzak durun arkadaşlar
 • (bkz: #71690133)
  bu rezaletin sebebidirler. burdan alışveriş yapmayın, yaptırmayın.
 • aman sakın bulaşmayın. fiyatların uygun olması adamların fiyat politikası değil sitenin güncel olmaması. sitesini güncellemeyen adam kargo mu gönderir.

  sitede olmayan kitabı aldım. tedarik için 2 hafta beklettiler. şimdi para iadesi istedik 1 haftadır bekliyoruz.

  edit: telefondaki kibar bey son derece teknik tabirlerle ödemeyi halen yapmadı. ilgili birimimize yönlendirdik bilmem ne bir sürü şey söyleyip duruyor bakalım. an itibariyle para zerre umurumda değil. bakalım alabilecek miyim onu test ediyorum. günlük düzenli olarak arayıp ilk kez arıyormuş gibi yapıp para iadesinin durumunu soracağım. durumu editlerim.
 • paranızı alıp üstüne yatan dolandırıcılar. sakın ola düşük fiyatlara kanmayın.