şükela:  tümü | bugün
  • sanıyorum yeni bir kitap satış sitesi. fiyatları idefix'e ve d&r'ın internet satışına kıyasla çok uygun. siparişi 3. gün içinde ulaştırması da ayrı bir güzellik. böyle devam etmelerini umalım...

http://www.kitapambari.com/
  • en ucuzu sandığım ve bana %5'lik özel indirim yaptığını söyleyen kitapyurdu.com'dan daha ucuz kitap sitesi. umarım kalıcı olur.
  • keşfettiğimden beri çok sevdiğim kitapçılara uğrama alışkanlığımı ortadan kaldırmış başarılı site. hem aradığımı kolayca buluyorum, hem fiyatlar güzel hem de kargo hızlı.
  • ilk bakışta şöyle bir intiba uyandıran web adresi;

http://twitter.com/…dunya/status/162881034118103041
  • fiyat bakımından oldukça uygun kitap satış sitesi.
  • diğer kitap satışı yapan sitelere nazaran daha uygun fiyatlara sahip olan kitap satış sitesi. sadece bununla da kalmıyorlar. yaptığınız yüklü alımlarda hediye kitap gönderiyorlar. ayraç göndermekten aciz diğer kitap sitelerinden ayrılan en büyük özelliği bu olsa gerek. diğer siteler kadar yoğun olmadığı için de, ki bu onlar adına üzüldüğüm bir husus, temin süreleri oldukça kısa. normal süreden daha kısa zamanda gönderdikleri oluyor. 1 günde kitapları temin edip, ertesi gün teslim aldığım alımlar oldu. ayrıca kargolar ile her daim anlaşmaları var ve bugüne kadar hiç kargo parası vermedim. ötüken neşriyat'ın kitaplarını ise kendilerinden daha ucuza satan bir site daha yok. ha, bunda kendi siteleri olmasının rolü var tabi. fakat aklınızda bulunmasında fayda görüyorum. siteleri oldukça basit ve kullanışlı. birkaç aydır da bankamatik kartı ile ödeme imkânı sunuyorlar.

kayda değer bir olumsuzluk görmesem de kapıda ödeme seçenekleri yok, hiç ihtiyacım olmadı fakat bu şekilde alım yapmak isteyenler olacaktır. o yüzden dikkate almaları kendi yararlarına olabilir. diğer sitelere göre yeni olması ve popüler olmaması dolayısıyla kitap stoğu çok geniş değil, bazı kitapları bulamayabiliyorsunuz. ama diğer sitelerde olmayan birçok kitabı da bulmak mümkün.

temin süresinden bir hafta sonra gönderen, kaliteden bahsedip kitaplara yüksek fiyatlar çeken, ayraç göndermekten aciz popüler olması dışında bir numarası olmayan kitap satış siteleri gibi değiller. kitap satmak maksadından çok, kitap okutma maksadı güttüklerini söyleyebilirim.

not: maksadım reklamlarını yapmak elbette, yalnız karalamak isteyenler için üzülerek belirteyim para falan almadım.
  • hiçbir yerde bulamadığım cyberpunk külliyatını gördüğüm ve ağzımın sulandığı sitedir, hakikaten de fiyatları ucuzdur. maaşın bu ay nereye gideceği belli.
  • 20 kasımda alışveriş yaptığım, kitap temin süresi 3 gün olarak gösterilmesine rağmen, gün itibariyle kargomun yola bile çıkmamasına vesile olmuş kitap sitesidir. kitaplardan biri stoğu olmadığı için iptal edilip parası tarafıma geri ödenmiş, haberim bile yok. kardeşim en azından bilgilendirme yap dimi? 2 gündür kitaplarımın yanında tedarik edildi ibaresi olmasına rağmen, ancak bugün aradıktan sonra göndereceklerini söylediler ve hala göndermediler. çok zorda kalmazsam tekrar kullanmayacağım sitedir kendileri.
  • ötüken neşriyat'a ait bir kitap satış sitesi.