şükela:  tümü | bugün
 • 10 tl üzeri alışverişlerde kargo bedava olan ve şuan bir kampanya ile stefan zweig'ın 7 kitaplık paketini 14,90 tl'ye veren site.

  içerik olarak şuan kısıtlı. yine de kendilerine bir şans verip ilk alışverişi yapmış bulunmaktayım.

  edit: milletimizin paranoyası adam öldürür. reklam denmiş yahu şu başlığa. nasıl düşük iq ürünüsünüz bilmiyorum ki? cidden bu zihniyetle uğraşmak çok zor. işimiz iş..
 • fiyatlarına bakılınca, ya sıfır kar ediyor, ya da çakma kitap satıyor dediğim site. kitapyurdundan aldığım kitabın biri bile korsan çıkmıştı zamanında...
 • toplam 7 kitap 576 sayfa ediyor bahsedilen zweig serisinde. muhtemelen çeviri degil özet olmus.

  yanlis strateji, yanlis yere reklam. bu reklami facebook gruplarına verecektiniz eksiye degil.
 • şu an tek bir yayınevinin kitaplarını satan sanal kitapçı.

  venedik yayınları isimli bir yayınevinin kitaplarını satmaktadır. stefan zweig'i artık önüne gelen basıyor. bunlarda geri kalmamışlar. niteliksiz çeviriyle incecik kitapları o fiyata gayet satabilirler. hatta kâr bile edebilirler.

  her neyse, önemli olan nitelikli kitapları ve çevirileri ucuza satabilmektir.
 • öncelikle harika bir domain denk getirmişler, tebrik ediyorum. lakin kitaplar zayıf! bu tip kitapçılar genellikle kitaba para ayıramayan insanlara hitap eden fuar kitaplarını satmaktalar. bu kitaplar az maliyetli, kokulu, zeka setleri, boyama kitabı ve hatta üzerine kilit vurulmuş kitaplardan oluşmakta. karl marx, zweig gibi telifi olmayan abilerin ince kitaplarını kapağı alacalı ama çevirisi google translate’den hallice olacak şekilde ortalama 1 lira maliyetle basıp 3-5 liradan satmaktadırlar. buna para vermekte özgürsünüz. ama kaliteli bir okuma gerçekleşmeyeceğine garanti verebilirim.
 • aynı kampanyayı (15 tl/stefan zweig'ın 7 kitabı) instagram da gördüm. ucuz geldi.
  sayfa sayısı düşüktü ama kitaplar zaten (bildiğim kadarıyla) uzun değildi.
  atladım aldım hemen.
  ertesi gün instagram paylaşımının yorumlarında birisi çevirinin kalitesizliği ve eksik/hatalı şeyler olduğundan bahsetmişti. öyleyse iptal edeyim mi, o kadar kötü mü? şeklinde yoruma yorum yazdım.
  şimdi baktım ki bizim yorumlar silinmiş...
  buradaki yorumlardan sonra da mümkünse hemen iptal edeceğim.