şükela:  tümü | bugün
  • her türlü sınava ve kademeye yönelik kitapları bünyesinde barındıran bir site. yaptığım alışverişte güzel bir bez çantanın yanına tohum kalem koyarak beni mest etmiştir. ayrıca alışverişin tutarı ne olursa olsun ücretsiz kargodan faydalanabilirsiniz, hem de yurtiçi kargo değil anlaşmalı yerleri. aras ya da mng kargo seçenekleri de var.

http://www.kitapisler.com/
  • sınav kitaplarındaki yayın çeşitliliğiyle tercih edilesi bir site. birkaç yayın dışında bütün yayınlar var diyebilirim. sipariş olayında da sıkıntı çıkarmadı. eve siparişten sonraki gün kitap teslim edildiğini ilk defa görüyorum. kardeşim acayip şanslı yahu. benim kitap sitelerim genelde yurtiçi kargo kullandığı için yollarına gül de döksem döktüğüm güllerin üstünden geçip tıpış tıpış kargo şubesine gitmem gerekiyor.

ayrıca bir kalem ve daha da güzeli kalemin içinde ağaç tohumu hediye ediyorlar. ağacı diktim saksıya. bakalım büyüyecek mi?*
  • ...
  • kitapsec.comun bir hafta beklettiği siparişimin ardından kullandığım ve daha 24 saat bile olmadan anında kargoya veren site. o zaman nerede 5 gün bekleten, nerede ilk iş gününde kargoya veren işte fark bu... ayrıca sitede bulunan "online" müşteri hizmetleri ile direkt iletişime geçebiliyorsunuz. kitapsec'te 6-7 dakika telefonda birinin bağlanmasını bekliyordum. bu sitede yazman yetiyor anında cevap veriyorlar. mng kargo ve yurtiçi kargo olmak üzere iki kargo seçeneği gördüm. ki ikisi de benim bölgemde sorunsuz çalışan kargo firmaları. tek sorun ptt kargo'da onlar da getirip dağıtıma çıkarmıyorlar, ellerinde rehin tutuyorlar kargoyu. sonuç olarak harika bir site daha önce keşfetmedim diye çok pişman oldum açıkçası. birkaç kaynak haricinde hepsi bulunuyor. en azından adamlar ellerinde olanı satıyorlar. kitapseç gibi piyasadaki tüm kitapları siteye ekleyip "elimizde yok o yüzden bekletiyoruz göndermiyoruz" gibi saçmalık yapmıyorlar...
  • bu siteden emin olmadan birkaç kitap alışverişi yaptım geçenlerde. siparişim iki gün sonra kargoya verildi 1,5 gün sonra falan da elime ulaştı. paketleme son derece özenli ve dönüştürülebilir malzeme ile yapılmıştı. çok tatlı minik hediyeler de koymuşlar içine. fesleğen tohumunu görünce özellikle çok mutlu oldum:)

idefix'ten yapılan alışverişlerimde her defasında kavga gürültü üç dört haftada ürünlere ulaşabilmeye alışmışım, şaşırttı. benim alışverişim sorunsuz gerçekleşti kendilerinden. tavsiye edilir.