şükela:  tümü | bugün
  • her ne kadar ismi pek bilinmese de, yaptığım iki alışverişte de kitapları yayınevinden bile daha ucuza almamı sağlayan, aynı gün içerisinde de kargoya veren online kitapçı
  • çok uygun fiyata internetten online kitap siparişi verdiğim güvenilir sitedir,verdiğim sipariş aynı gün kargoya verildi.
  • benim gibi üşenenler için;

http://www.kitapsec.com/

ben yazdım siz yazmayın..
  • kesinlikle uzak durulması gereken e- ticaret sitesidir. sözde 1 gün içerisinde kargoya ürün veriyorlar 3 ekimde sipariş verdim hala elime ulaşmadı. bir de bunları her gün arıyorum açıp konuşmaları da ayrı bir çile.
    gelişmeleri de aktaracağım.

edit: verdiğim siparişler bugün geldi yalnız toplamda verdiğim 21 kitabın sadece 9 tanesini gönderdiler para iadesi için 2 kere aradım hala hesabıma yatmadı. kendileri kredi kartına geri iade yapamadıklarını söyleyip durdular. parayı da alırsam yine aktaracağım.

edit: para eksik bir şekilde hesaba yattı. yine karıştırmışlar, ama artık uğraşmayacağım dostlar. mecalim kalmadı.
  • amk bi kpss'ye çalışayım da memur olayım sistemin kölesi olayım dedim. buna bile izin vermediler. sistem onu da yar etmedi. idefix adlı lanetler dolusu firma yüzünden ne kitabı alabildim ne paramı. ben de bu siteyi buldum. 24 saatte kargo yazıyor. nimet mi lan bu? idefix 45 günde yolladı o da eksik bu arada. akşam 5'te siparişi verdim. 17.40'ta siparişimi hazırlamışlar. sabah da kargoya vermişler. ulan gidip sahibine sarılıp, oturup birlikte çay içmek istedim. helal olsun. küçük şirketler büyük şirketlerin böyle eline veriyor. hayrına okumayacağım kitapları alıcam buradan.
  • öncelikle web'te arattığımda muadillerine göre oldukça uygun olan fiyatları dikkatimi çekti. sözlükte de entryleri okuyunca sipariş vereyim dedim. iyi ki sipariş etmişim. olay şöyle cereyan etti. cuma gecesi hatta cumartesi oluyor 00:30 sularında kpss için 2 adet konu anlatım ve 2 adet cep kitabı sipariş ettim. ertesi gün daha doğrusu cumartesi sabah siteye baktığımda siparişin kargoya verildiği yazıyordu. sanırım mesajı otomatik olarak yolluyorlar. şu 24 saat zamazingosu... neyse pazartesi sabahı telefonuma siparişin kargoda olduğu mesajı geldi. bugünse sipariş elime ulaştı. tastamam. gayet memnun kaldım bu hizmetlerinden. kendilerine teşekkürü bir borç biliyorum.
  • daha önce iki kere daha sipariş verdiğim, ve siparişimi en geç ertesi gün sabah kargoya teslim eden firma.

ancak bu üçüncü siparişte cidden yanaklarından bi makas alasım geldi. biliyorsunuz bugün perşembe. 3 adet kitap sipariş ettim yaklaşık yarım saat kadar önce. sonra da kargoya en geç yarın teslim ederlerse cumartesi elime ulaşacağını, ancak olur da ertesi güne kalırsa -ki 2 gün yine makul bir süre- bu sefer benim teslimatın araya pazar gününün girmesi sebebiyle pazartesiye sarkacağını hesapladım. "haftasonu çalışırım lan ben" diye gaza gelip siparişi verdikten 3-5 dakika sonra iletişim adreslerine mail attım. dedim böyle böyle, pazartesiye kalsın istemiyorum, bugün kargoya yetiştirseniz şahane olur, hadi yapın bi güzellik ehe filan diye türlü kibarlıklarla süslü bir maili gönderdim. tam olarak 9 dakika, evet yanlış duymadınız*, 9 dakika sonra "siparişiniz kargoya hazırlanıyor" diye mail geldi.

şimdi ben bunların yanaklarını sıkmayım da napiyim.
  • ilk verdigim sipariste bir sorun yasamazken ikinci verdigim sipariste sinifta kalmis site olmustur. siparis verdikten dort gun sonra kargo ulasti ancak eksik geldi. dort gun daha beklememi soylediler. bugun elimde olmasi gerekiyor bakalim gelecek mi , yoksa kitap gelene kadar aramaya devam .
  • kesinlikle önermediğim online kitap sipariş sitesi.

hiçbir yerde bulamamadığım ve sınavım için acil lazım olan kitabı "24 saat içinde kargoya verilir" sözlerine güvenerek buradan sipariş ettim. kitap, stoklarında da var gözüküyordu. pazar günü sipariş ettiğim kitapla ilgili salı gününe kadar herhangi bir bilgilendirme mesajı almadım. salı günü telefonla aradığımda istediğim kitabın stokta olmadığını ve çarşamba elimde olacağını söylediler.

kitap çarşamba da gelmedi. yine aradım ve bu sefer de perşembe geleceğini söylediler. inşallah gelecek birgün.

gidin tüm şehri dolaşın, kitabınızı bulun da şunların eline düşmeyin. hem kitabınızı zamanında alamaz hem de boşuna sinirlenirsiniz.
  • sınavlara yönelik kitap satma bakımından kitapyurdu'ndan çok daha geniş bir arşivleri var. ayrıca fiyat olarak da yüzde 20-30 civarı bir indirim söz konusu. şimdiye kadar 4 sipariş verdim 4'ü de bir gün içinde kargoya verildi. kitapyurdu da candır ama burası hem fiyat olarak hem performans olarak katlıyor. umarım hiç bozmazlar. idefix senin ben var ya...