şükela:  tümü | bugün
79 entry daha
  • kitap sipariş etmeyi düşünüyordum ve etmeden önce sözde müşteri temsilcilerini aradım ve tabii ki kimse cevap vermedi. sonra sözlüğe baktım ve yorumları görünce yanılmadığımı görerek sipariş vermekten vazgeçtim.

sözlük böyle konularda gerçekten çok güzel bir referans.

aman arkadaşlar uzak durun. ucuza alacaksınız diye beklemekten ve muhatap bulamamaktan dolayı kahrolmayın.
  • benim gibi internet alışverişinin yılmaz savunucusu bir insanı bile online alışverişten soğutmuş, insanı üç günde kanser eden rezalet ötesi bir site.

siparişi verdiğim anda para otomatik çekildi. önce sipariş onayı bekledim dört gün. perşembe günü verdim, pazartesi günü onayladılar. ondan sonra da perşembe gününe kadar kargoya vermelerini bekledim. bugün kargo geldi, bitti mi? tabiki hayır. kitapların ikisini göndermişler, ikisini göndermemişler. bi sms, e mail ile durumu haber vermeyi ara ki bulasın. 40 liramı almaya çalışacağım şimdi de. inanın para mühim değil adamlardaki rahatlık, lakaytlık sinir harbi çıkarıyor insanda.

online alışveriş iyi hoş ama çok fazla bilinmeyen bir siteye bulaşmadan önce bi şikayetvar.com araştırması yapmanızı tavsiye ederim. bu da bana ders oldu.
  • inanılmaz geç kitap yollamasıyla beni kaybetti.

evet ağlasın perişan olsun ^^
10 entry daha