şükela:  tümü | bugün
  • 12 mayıs tarihinde vermiş olduğum sipariş hâlâ ve hâlâ elime ulaşmamıştır. kargolarda cirit atmaktadır. telefonla görüşebilecegim kimse yok zira telefon hattı calismiyor. mesaj atıyorum sağ olsunlar! e-mail ile dönüş yapıyorlar bir buçuk aydır. mütemadiyen mesajlasiyoruz yani ama kitaplar ortada yok tabii ki.
    şu kitaplarim bir elime ulaşsın daha da kullanmayacağım. mis gibi babil.com varken neden kitapyurdu? neden?
  • kargo fiyatlarının en düşüğü 9 lira
  • siparişim ellerine geri gelmiş, evime yollamalari için benden kargo ücreti istiyorlar. siz şaka misiniz? 12 mayıs'ta sipariş vermişim bugün 29 haziran.
  • evet hala kitaplarımı ellerinde tutuyor. parasını ödediğim kitaplari bana yollamak için kargo ücreti istiyorlar.
  • kitapyurdu kelimesinin sözlük anlamı '' rezalet'' hala alışveriş yapanların aklına şaşıyorum.
  • ilk açıldığı yıllarda askı pantolonlu bir geri zekalı kargoya neden verilmedi şeklindeki emailime atar yapmıştı. o günden beri sen sağ ben selamet. kullanmayın kullandırmayın net.

edit: google resimlerde kitapyurdu diye aratınca askı pantolonluyu görebilirsiniz belki.