şükela:  tümü | bugün
90 entry daha
  • kitapyurdu herkesin tercihi olmuş genelde fiyatları biraz daha ucuz diye. 10 temmuz çarşamba günü hem kitapyurdundan hem de babil'den sipariş verdim.

kitapyurdundan verdiğim sipariş sayısı 8 adetti. takip ettim birisi ilk gün sadece bir kitabı tedarik edememişler. 11 temmuz'da ise tüm kitapları tedarik etmişlerdi ve kargoya verme zahmetinde bile bulunmadılar. 12 temmuz saat 17:00 itibariyle hala ses soluk yok. kargoya verdiler mi vermediler mi belli değil şu an için hiç bir şekilde takip edemiyorum sadece temin edildi yazıyor. sanırım çarşamba sipariş günü perşembe kitapları bulduk cuma günü haftanın son günü siktir edin pazartesi günü kargoya veririz dediler herhalde. bundan önceki verdiğim siparişi de sekizinci gününde kargo şubesinden almak zorunda kalmıştım. kitap başı 1-2 tl ucuz veriyorlar diye çekilecek çile değil.

aynı gün aynı saat içerisinde babil.com'dan verdiğim sipariş ise tam tamına 50 saat içerisinde elimde oldu. bundan sonra babil.com.
  • çekilin amme hizmeti geliyor.

hepsi yalan https://www.kitabinabak.com/ gerçek.

bu siteye girip almak istediğiniz kitabın adını arama çubuğuna yazıyorsunuz ve bingo! kitabın tüm kitap siterindeki fiyatlarının karşılaştırılmış hali önünüze sıralanıyor.
    ben almak istediğim kaç kitap varsa en ucuz olacak şekilde gruplandırıp alıyorum böylece.

bir de şu sıralar https://www.bkmkitap.com/ çok ucuz. ptt kargoyla gönderdikleri için kargo ücreti 1 lira. ptt ile kitap kargolayınca 1 kiloya kadar 3 lira ödeniyormuş, 1 kilo üstünde standart ücret üzerinden %40-50 indirim yapılıyor imiş. [düzeltme için nickimin hakkini veremedim'e teşekkürler.] bu site de bunu kullanmış galiba. çok da iyi etmiş.
    yalnız bi tık geç gelebiliyor. geç dediğim de mesela idefix'in, babil'in ertesi sabah gönderdiği de oluyor ya hani, işte bkm kitap'ta o hiç başıma gelmedi, 3 günü bulabiliyor bazen. ama 3 gün de fena bi süre değil bence.

böyleyken böyle. yukarıda bahsettiğim sitelerin de bedavadan reklamını yapmış bulundum böylece. bak yine sinirlendim, platform yaratıp içerik oluşturmayı kullancılara bırakmak çok iyi fikir ya. şerefsizim benim aklıma gelmişti.

ps: sevgili söz konusu siteler bana karşılığını yollamak isterse iban numaram bir mesaj kadar yakınlarında.
  • kidega enpara sağolsun. 10tl indirim + 1 adet kitap bedava
  • (bkz: kitapkoala)*
    elde edilen gelirler sokak hayvanlarının tedavisine harcanıyor. hayat ver.
  • 2008 yılından beri beni hiç üzmemesi, fiyatlarının daima uygun olması gibi nedenlerle kitapyurdu lehine oy kullandığım kıyaslamadır.