• kitapzen'de 121,45 tl tutan 7 kitabı, pandora'dan 105 tl'ye aldım. eski ucuzluğunu kaybetmiş görünüyor.

~ pandora temin edemediği 2 kitap yerine kafasına göre farklı kitaplar yollamış. bi daha pandora'dan alanı siksinler.
  • şu sıralar büyük yayınevlerinin kitaplarını %50 indirimle satmakta olan internet kitapçısı. stok kitapçılığından internet kitapçılığına geçiş yapmakta olduklarından, ellerindeki kitapları nakde dönüştürmek için %50 iskonto yapıyorlarmış. okumak için sırada bekleyen yaklaşık 20 kitabım olduğu halde, bir öğrenci için oldukça astronomik sayılabilecek bir rakam ödeyerek alışveriş yaptım. kitap bu, akmaz kokmaz. bir de nasıl olsa okuyoruz.
  • siparişimin yanında bim nescafe'si* yollamışlar. tamam, jestiniz iyi güzel de, 10 kuruş fazla verip nescafe yollayamaz mıydınız yahu? :/
  • kurumsal olmayan fakat mahalle bakkalı sıcaklığı bulabileceğiniz bir kitapçı.
    fiyatlar süper marketlere (idefix,pandora,kitapyurdu, d&r) göre daha ucuz o zaten su götürmez bir gerçek. fakat sorun çıkan siparişimle öyle bir ilgilendilerki ben bunu yazmayı kendime görev bildim. müşterisini anlamaya çalışan, tatlı dille ellerinden geldiğince karşı tarafı mağdur etmeden yardımcı olan güzel, ucuz bir alışveriş sitesi. benim gibi özellikle kitaplar söz konusu olunca bildiği bütün çirkeflikleri yapan birini bile sinirlendirmediler.
  • sözlükteki reklâmı(!) nedeni ile ((bkz: #24157175)) gidip almayı düşündüğüm 3 kitabı sepete attım. şansıma her üçü de %60 indirim listesinde idi. ardından aynı kitaplara başka bir kitapçıdan değil, şu sözlükçülerin hiç beğenmediği "hepsiburada.com"dan baktım. biri hızlı gönderi olmak üzere her üçü de kitapzen.com'un %60 indirimli fiyatından en az 0,50 tl en çok 1.50 tl daha ucuz olunca sepeti olduğu yere bırakıp mağazayı terkettim.

aramaya inanmadan alışveriş etmeyin.
  • indirimlerin kitapların kalite farkından kaynaklanmadığı site.iki kere buradan alışveriş yaptım ve ikisinde de sorunsuz, hızlı bir şekilde kitaplarıma ulaştım.ayrıca gelen kitaplar son baskıydı.

alışveriş yaptığım iki siteden biri kitapzen.onlara küçük bir tavsiye ücretsiz kargo seçeneğini biraz daha indirmeleri yönünde.25 lira dr,50 lira okuoku.com iken kitapzen'in 100 lira olması fazla bence.

düzenli olarak kitap okuyan ve bunun için bütçe ayıran biri olarak 1 lira daha düşük fiyata bir yer bulursam oradan alışveriş yaparım.benim gibi düşünen başka kitapseverler de mutlaka vardır.
  • idefix'ten katbekat iyi çalışan sanal kitapçı. kitaplar da genel olarak daha ucuz.
  • müşteri hizmetlerinin ne denli önemli olduğunu anlamış kibar kitapçı.
    çok aradım sitede ama bulamadım, merak edenler olursa diye söylüyorum, bir sipariş verdikten sonra, o sipariş henüz kargoya verilmemiş ise, yeni bir siparişi mevcut siparişle birleştirebiliyorsunuz. bunun için sadece müşteri hizmetlerini aramanız gerekiyor. (0212 514 09 04)
    siteye böyle bir seçenek koyarlarsa pek güzel olur.
  • açık ara en iyi online kitap sitesi. 'baskısı yok' gibi bahanelerle karşılaşmazsınız, temin süresi çok oynamaz, bilgileri sık sık güncellerler, müşteri hizmetlerinin konuştuğu türkçeyi anlarsınız, onlar da sizi anlarlar ve en az 3 kitap alıyorsanız toplamda açık ara en uygun fiyata burada rastlarsınız. isterseniz bunları tek tek tecrübe edin, isterseniz tecrübe etmiş birine yani bana kulak verin.

dipnot: bu siteyi bu kadar yıkayıp yağlama sebebim diğer birkaç sitenin kötü hizmetleridir.
  • en ucuz kitap sitesi gözlemlediğim kadarıyla. kitapların yanında kahve göndermeleri iyi hoş da bim'in vip kahvesi olmuyor be abi. bari cafe crown falan olsun.
hesabın var mı? giriş yap