şükela:  tümü | bugün
  • pastahane mixeri. elinizde tutup yorulmadan herşeyi kendisi karıştıran sanayi tipi mixer.
  • sadece mikser değil, envai çeşit mutfak gereci üreten firma. renk renk blender'ları, işlevinin yanısıra görselliği ile de göz doldurur.
  • akmerkezde satılan ve bir mikseri 1 milyar küsür olan mutfak gereci markası
  • şimdi şöyle ki, mesela, türlü kurabiye hamurları olsun, patates kroket hamuru olsun, efendim köfte bile, öylesine yoğundur ki, yoğuranın ebesini ağlatır. bu alet, kendisine ödeyeceğiniz parayı işte bu tür zorlu işleri yaparken kendisini kenardan zevkle izlemenizi sağlayarak hak etmektedir. öte yandan, bilumum aksesuarlarıyla, buğdayınızı alıp kendi ununuzu kendiniz bile öğütebilir, cevizinizi, fındığınızı istediğiniz incelikte kıyabilir, toz şekeri pudra şekerine döndürüp çileğinizi banabilirsiniz.
    vesselam, bir yerden havadan para gelse (ben bir tane almak için para biriktirirken yani) şerefsizim bundan full akseuar bi tane çekerdim mutfağıma.
    hayallerimdeki mutfak aletidir kısacası.
  • blender'ini türklerin genellikle muzlu milkshake yapmak icin kullandiklarini dusundugum sirin gorunuslu alet.
  • mixer stand denilen ve en bilinen urunu olan hadise esse'lerde 789 ytl. diyorlar ki "her an 950ye donebilir, kampanya dahilinde bu fiyatta su anda. bugun yarin bitecek ve 950 olacak." yalan! ayni gun darty'den aldim 699'a. sadece kirmizisinda bu fiyat, kirmizi kampanyasi. esse'de de ayni kampanya 1 sene once vardi. evet uzun zamandir kitchen aid fiyatlarini takip ediyorum :)
  • hahhah ben 699a aldim diye kendimi cin sanayim, metro cash & carry'de de kdv dahil 650 ytl, sadece beyaz satiyorlar ama baska bir farki yok. gecen ay 499mus! gitti 200 ytl bosuna.
  • hayallerimi susleyen arzu nesnesi.

oyle ki "tencere tavam olmasin ama kirmizi kitchen aid mikserim olsun" diyorum bazi bazi. ya kirmizi rengi ya da ucuk fiyati aklimi basimdan aldi sanirim.
  • muhteşem görünüşlü mikseri, uzun süreli kullanımlarda amı götü dağıtabilen pişirme ve hazırlık ekipmanları üreticisidir.
    bilumum yemek programının demirbaşı olmasına rağmen profesyonel kullanıma uygun değildir. 2 cup undan hamur yapacaksan, durma koş al yani.
    ben bugüne kadar 2 tanesini dağıttım mesela. 3.'sü de sallanmaya başladı.
  • muhteşem doğum günü hediyesi olur bunun mikserinden. tamam çok pahalı ama, bu mikseri hediye edin birine, böylelikle hem karşınızdakini hayal edemeyeceğiniz kadar sevindirir, hem de senelerce tatlıya para vermezsiniz. bi de tam evliktir mikseri, bir seferde sadece 2 pastaya yetecek kadar krema hazırlayabilirsiniz misal.