şükela:  tümü | bugün
 • bilim kadını, yüksek mühendis, doktor adayı şahsiyet... ünivertsite ilk yıllarında "kitty in the city hocam" ile başlamış, mezuniyete doğru palazlanınca "kitty in the city abla" olarak gelişmiş bir tanışıklık, yüksek lisansta ise nerdeyse "kitty" kıvamına gelmiş bir arkadaşlık. yüksek lisans dönemimin tüm derdine, tasasına şahit olmuş; tüm yakınmalarımı, kızgınlıklarımı, eeeh eytere bealerimi dinlemek mecburiyetinde kalmış ve bunlara "bi şey içer misin? çay-kahve? bak freşam da var dolapta" ile karşılık vermiş güzide insan.

  ben bu "kitty in the city" kişisi kilo alsın diye neler yapmadım. rejimdeyken, muhabbet ederek sersemletip, eline kola, çikolata, patates cipsi, frambuazlı pasta, portakallı ördek bile tutuşturdum ama bana mısın demedi. şimdi yüksek de bitti. artık eline bilimum abur cuburu sokuşturacak biri de yok yanında. korkuyorum ki kilo verecek. eriyip bitecek kızcağız. olmaz böyle olmaz, gözümün önün de bu bilim insanının, bi eğitim gönnüllüsü, öğretim sevdalısının eriyip yok olmasına gönlüm razı olmaz. olamaz!! bir şeyler yapmalı. doktoraya mı başlasam ne yapsam??!

  dip not : bir de ben bunun tübitak desteği ile alıp büyük gururla eşe dosta gösterdiği yepyeni beton mikserini ilk kullanmamda kırmıştım. hala yasını tutarım o kopan zincirin. ruhu şad olsun.
 • bu gidişle eriyip bitecek diye düşündüğüm diyet mağduru.
  sürekli kilo veriyor efendim durduramıyoruz. durdurmak için elimden geleni yaptım ama nafile.
 • efenim özellikleri saymakla bitmez ama asıl önemli olan o, misafir ağırlayacak kadar çarşafa sahip bir kişi. insanın yemeği olmasa bile çarşafı olsun. çarşaf!

  izmir'e gidişlerimin vazgeçilmez insanı, hiç büyümeyen bir çocuk, bir hamak düşkünü, bir gurme, bir dj, bir ...

  ama her şeyden önemlisi artık doğarken leyleği havada mı gördü naptıysa durduramıyoruz efenim o şehir senin bu şehir benim geziyor kendisi.
 • htc desire hd konusunda benden yardımını esirgemeyen iyi niyetli ve sabırlı yazar. aynı zamanda sıkı bir androidci gibi.