şükela:  tümü | bugün
  • ailesinden edinilen bilgiye göre hayatta. dilerim en kısa sürede kurtarılacaktır.

edit: kurtarılamadı. unutmadık.
  • naaşının 10.01.2017 günü ailesine getirileceğini öğrendiğim şehittir...sessiz sedasız belki. tarihe not düşülsün.
  • 30 kasim tarihinde "isid'in elindeki esir askerlerin kimlikleri belli oldu" gibi bir habere konu olmustu, az once sehit edildigi haberini aldik. ailesine sabirlar diliyorum.

kendi askerini koruyamayan hukumete de isidi besleyenlere de lanet olsun.

muhammed duran keskin
    kivanc kasikci
    unutmayin!
  • utana, sıkıla 'bu kadarız işte' dedirten şehit. bu devletin şanlı ordusunun, şerefli bir mensubu ve gördüğü ilgi 1 sayfa. bilmem kim adlı kıçıkırık bir yeni yetme 'ünlü' kadar dikkat çekmeden, çekip gitmiş.
    fırat kalkanı şehidi.
  • naaşının fotoğrafını görmeye bile yüreğimin dayanmadığı şehidimiz.
    ailesinin halini düşündükçe, yaşadıklarını düşündükçe içim acıyor.
    allah ailesine sabırlar versin, mekanı cennet olsun inşallah.
  • muhammed duran keskin'in fotoğrafına bakakaldım. 28 yaşında bir fidan... neden olanlara sövmek, başsağlığı dilemek... bunlardan artık usandım. elimden hiçbir şey gelmiyor.
  • eşi acı haberi günler öncesinden izlediği video görüntülerinden almış. dün gece evine üç ambulans ve askeri araçla gelenler apartmana kocaman bir bayrak asıp gitmişler ruhu şad olsun
  • (bkz: bordo bereli) şehidimiz. başımız sağolsun
  • özel kuvvetler komutanlığının aslan gibi astsubaylarından biriydi. son mermisine kadar savaşıp yaralanıp selefi maymunların elinde işkence ile şehit edildi. yaz bunu tarih...

sebep olan kim varsa allah belasını versin.