• 2002 best model turkey yarışmasında birinci olan, daha önceden de mankenlik yapan ve çeşitli defilelerde yer alan; sarı saçları ve atletik vücudu ile pek yakında genç kızlarımızın sevgilisi, uğruna t shirtlerini yırtacakları yeni bir idol olacak, şimdiden televole macerasına başlamış genç manken..
 • henuz 20 ya$inda gencecik bi citir olmasi dolayisiyla uzunca bir vakit kullanim suresinin* bitmeyecegine inandigim sari$in ta$ herif-manken.
 • basketbol için okulunu bırakma derecesine gelmiş lise öğrencisi.
 • yeme de yanında yat erkek modeli
 • adanalıymış kendisi. 9 aydır pariste yaşıyormuş. basketbolu sakatlandığı için bırakmış. acılı yemekleri çok severmiş. 4 tane dövmesi varmış. dövmeleri olan ilk best modelmiş. yurtdışında adını telaffuz edemedikleri için, ismini kivan olarak değiştirmiş. böylesi hem daha otantik geliyormuş kulağa. manken olmaya niyeti yokmuş. annesi ondan gizli gidip fotoğraflarını ajansa vermiş. rnb dinlemekten hoşlanıyormuş ama ibrahim tatlısese de bayılıyormuş. "damarımı kessen michael jackson akar" diyecek kadar fanatikmiş.
 • allah özenmiş de yaratmış denebilecek cinsten bir yaratık(insan olup da bu kadar güzel olanı zor bulunur zira...)
 • adları bilinmeyen taş gibi heriflerden adları bilinenler kadrosuna geçmiş olan adam

  hislerim temiz niyetim ciddi. bir çiçek bir çikolata yaptırıp müsait bir zamanlarında ailemle hayırlı bir iş için uğramak istiyorum
 • "uleeeyn, bu benden küçük yaw" dedirterek gözyaşlarına boğmuştur beni. 1983 doğumlu olup, sanırsam genlerindeki bir bozukluk nedeniyle hiç türk'e benzemeyen saf kan bir adanalıdır. o kadar güzel bir insandır ki, kendisine olan hayranlığım karşı cins boyutunda diil, tamamen doğal bir güzelliğe bakıp doğanın yaratıcı zekasına hayran olma seviyesindedir. verdiği pozlar zaman zaman fazla feminen olsa da; lanetimi, bu pozları verdiren erol atar kıvamli, metroseksuel erkek hayranı adem oğullarına yolluyorum. bu gencimizin azra akin ile çocukları olsa, herhalde zeus ve afrodit ilişkisinin tanrısal meyvesi gibi bişi olur. allah sahibine bağışlasın diyoruz bu gencimizi...
 • cok fena potansiyel general ismi.
 • sansa dansa denilen programda hilal cebeci denilen hatunla,programın aptalca etaplarında yarısma için cocuklar gibi kavga eden zannımca cocuksu kisi.ulan kazansan nolcak,kaybetsen nolcak,ne diye kenar mahalle karıları gibi kavga edip,aglamaklı moda geciyon kaybedince.kendiyle dalga gecildigi anda ciddilesen ve herseye ciddi yaklasan,espri anlayısı olmayan biri.tipik bir 82'li.
hesabın var mı? giriş yap