• ikea'nın müthiş koltuğu. hastasıyız ailecek...
  • ikea'nın isveç menşeili süper rahat koltuk gurubu. uzanma koltuğu parçasının alınması da olmazsa olmazdır. ikea belki evimin herşeyi olamadı ama kıvık salonumun koltuğu olmayı başarabildi
  • ikea'dan aldığımız karyolayı kurmayı beceremeyip 4 tekerleğimsi şeyin montajına 45 tl verene kadar sabırla hem koltuğumuz hem de yatağımız olan/olmaya devam eden cefakâr mobilya. sırt dayanan minder kısımda beni, oturulan kısımda sevgilimi derin uykulara daldırmıştır.

tişikkirler ikea ^.^
  • türkiye'de üretilmektedir.
  • oturduktan sonra kalmak istenilmeyen ikea ürünü koltuk. telaffuzu biraz garip gelse de, evin favori eşyalarından. insanın neticesini içine çekiyor sanki. hele ki yorgun işten gelindiyse, kalkmak tam bir mesele. yada ben kilo falan aldım. neyse. ayrıca eve gelen misafirlerin, yatmak için can attığı koltuktur.
  • an itibariyle 1499 tl olan koltuktur.
  • türk mobilya dükkanlarında iki katı fiyatı da gözden çıkarsanız muadili bulunmayan kanepe. oturma alanı oldukça geniş ve çok da rahat, üstelik o genişliğine rağmen az yer kaplıyor. türk tipi mobilyalarda mobilyanın gövdesinden, süsünden gösterişinden oturacak yer kalmıyor.
  • ikea’nın rahat ötesi rahat koltuklarıdır. adeta oturmak için değil uyumak için tasarlanmıştır.

edit: kurulum için o kadar ücreti domalmanıza gerek yok. youtube dan kurulum videosunu açıp tek başına kurulum yapmak mümkün.
  • hep istediğimdi kendisi. ve ben de artık kıvıklandım.

salonda rahat yuvarlanmak bir lüksmüş dedirtendir ayrıca.
    adeta evimin salonu salon oldu, meğer bir buçuk yıldır antrede yaşıyormuşum hissi uyandırdı geldikten sonra.
    seviyoruz kendisini, yanları dahil!
    l'sini yidiğim.
  • evin salonu için bunun üçlü olanından aldım ama almaz olaydım, kim olursa olsun misafir vs. bu koltuğa uzanan bir daha kalkmak bilmiyor, kalkamıyor çünkü çok rahat bir koltuk, bazı zamanlar özellikle ruh halim kötüyse üzerinden saatlerce kalkmadığımı bilirim, tam bir depresyon kanepesi, saatlerce üzerinde uzanabilirsin her şeyi bir kenara bırakarak, sanki üzerinde zaman geçirdikçe her şey daha iyi olacak gibi bir algı yanılması yaratıyor zihinde. tembelliği seven ve üşengeç olan insanlar bu koltuğu almasın kesinlikle.
hesabın var mı? giriş yap