şükela:  tümü | bugün
 • yakın geçmişte atak yapan, izlerken en keyif aldığım motovlog.

  çok kafa adam gözüküyor, bayağı trol biri. izlerken goygoy yapıp motosiklet sürüyor. r25 kullanıyor. kendi tabiriyle çok risk almadan kullansa da çok da defansif sürüğ yapmıyor, ben de istanbul trafiğinde motosiklet kullanan biri olarak biraz daha defansif sürüş yapmasını öneririm.

  asıl konuya gelelim bu arkadaşın güzel bir videosu vardı, hata yapınca trafikteki araçlara çikolata veriyordu, bayağı eğlenceli bir video, bu kez aynı formatı cezayı değiştirmiş, her yaptığı hata için lösev'e 10tl bağışta bulunmuş. güzel hareket, reklam diyenler için reklam da olsa böyle reklam olsun. bu yaptığı videodan sonra instagramdan da bayağı takipçisi lösev'e bağışta bulundu, hikayelerinden paylaştı.

  tekerin düz bassın kıvo, bu tarz kampanyalara devam. hoş oluyor.
 • motovlogların en eğlencelisi, en bebeğimi. instagram'da tanımadığım ve bildirimleri açık olan tek insan.

  izlenmek için değil de eğlenmek için video çeken bana göre en samimi motovlog kanalına sahip kişi. motorları mı tanıtıyor? hayır. bilgi veriyor mu? hayır ama muhabbeti o kadar sarıyor ki kafa dağıtıp, olduğun konumdan uzaklaşmaya birebir.

  kafasına gopro takıp, önüne gelene atarlanan motovlog kanalları yüzünden herkesin antipatisini kazanan motosiklet sürücülerine ön yargıyı kıran birisi.
  bir videosunda önüne direkt atlayan araba yüzünden son anda kaza yapmaktan kaçtı, adama dönüp "yanlış yapıyorsun, yapma bi daha böyle" deyip yoluna devam etti.
  alışık olduğumuz motosikletliler olsaydı kavga kesindi ama canım kıvo öyle değil. kazadan, beladan uzak kendi halinde sürüp, eğleniyor adam.
  samimiyetini kaybetmeden böyle devam ederse ne mutlu.
 • motordan falan anlayan, hatta trafikte motorcu arkadaşlara sempati duyabilen biri bile değilim. alakasız bir şekilde çikolata videosuna denk geldim ve 1 saat farklı videolarını kendime engel olamayıp izledim. uzun zamandır izlediğim en eğlenceli şeylerdi. tam kafa dağıtmalık sevimli bir arkadaş. tebrik ederim.
 • merhabalar!
  geçtiğimiz günlerde ben de bir youtube kanalı açıp bu kervana dahil oldum.
  evet oldukça amatörce videolar var şuan (3*) ancak desteklerinizle beraber daha iyi videolar çekebilirim diye düşünüyorum :)
  son video için şöyle alalım :)