şükela:  tümü | bugün
 • türk bir girişimci tarafından 800.000 dolara satılan alan adı.

  muhtemelen şunun sahipleri aldı: https://play.google.com/…m.chatous.pointblank&hl=tr
 • bir (bkz: vacationrentals.com) değildir.
 • ölü yatırım. jenerik olabilir. ancak iş yapabilme potansiyeli çooook önemli! hizmet sektörü değil, ticari bir kelime değil.
 • skyscannerın 1 aktarmalı olarak 980 tl'ye bulduğu gidiş dönüş yurtdışı biletini sitesine yönlendirince "fiyat değişti 2300 tl" diyerek beni dumura uğratmış üçkağıtçı acente.

  üstelik aktarmasız olarak bir havayolunun kendi sitesinden 1500 tl'ye bilet bulabilirken bana 2300 tl'ye "aktarmalı" bilet satmaya satmaya çalışmaktadır.
 • skyscanner üzerinden en ucuz uçak biletini bu siteden buldum.
  sonra anladım ki bagaj fiyata dahil değilmiş.
  bagaj için 20 kg başına 280 tale daha ödedim. yine de en yakın rakibinin oldukça altında fiyat ortaya çıktı.
  şimdi bana şöyle bir mesaj geldi:

  dikkat! bagajın tekrar kontrolü: eşsiz uçuş kombinasyonlarımız ucuz uçuş olanağı sunmamızı sağlamaktadır ancak genellikle düşük maliyetli havayolu şirketlerini içermektedir ya da havayolu şirketleri bagaj konusunda işbirliği içerisinde olmaz. bu yüzden, her bağlantılı uçuştan önce bagajlarını almak ve tekrar kontrol ettirmek genellikle yolcunun sorumluluğudur. bundan sonra tekrar güvenlik noktasından geçmeniz gerektiğini ve el bagajınızdaki tüm sıvı/jel kutuları için 100 ml sınırı bulunduğunu lütfen unutmayın.
  havaalanındaki transit zamanları ve terminal veya kapı değişiklikleri gibi bilgilendirmeleri takip etmek yolcunun sorumluluğudur.

  uçuşum aktarmalı. benim anladığım aktarma yaptığın yerde bagajını alacaksın bir daha check in deske gidip vereceksin. bunu yapmak için neredeyse zaman yok aktarma yerimde. ne işlere bulaştım diye düşünüyorum.

  galiba nihai durağımda bulamayacağım bagajımı.

  ucuz etin yahnisi...