şükela:  tümü | bugün
216 entry daha
  • sizde bu salak kafa varken, daha gün yüzü görmez bu ülke
  • aptal salakların pek bir hoşnut olacağı sözde cumhuriyet.
    sorsanız atatürk derler, milletçilik derler, bölünmez bütünlük derler ama işte böyle aptal aptal da laflar ederler, hayaller kurarlar.

hadi diyelim ki böyle bir devleti var ettiler, ne koruyabilirler, ne bir adım ileri götürebilirler. kafa yok ki...
  • kıyı ege ve akdeniz (ve diğerleri) şunu bilmeli ki :
    sadece kendi bölgenizi koruyarak kurtulacağını zannederek kendini kandırıyorsunuz,
    karşınızda "bize her yer karadeniz" diyerek her yere gelmeye hakkı olduğunu zanneden, istediği her boku yapmaya hakkı olduğunu zanneden, en ufak bir itirazda haksız bile olsa zor kullanmayı kendine hak gören, karşısındaki savunmada kaldıkça götü kalkıp daha çok üzerine giden ve sonuçta her yere/her şeye bulaşarak vatanın anasını siken amk evlatları var.
    halk özel harekat'ı bile trabzon'da kuran bu topu topu 1 bölge ve siksen 10 milyonu geçmeyecek amk evlatlarının karşısında,
    6 bölge ve 70 milyon olduğunuzu anladığınızda şimdiki gibi pısıp tırsmayacaksınız ve onlara onlar gibi cevap vereceksiniz. siz yeter ki onlar gibi birleşin.
    ve elinizdekileri ancak bu yolla koruyabileceksiniz. yoksa elinizde kalanlar da gidecek.
  • ege denizi, aslında akdenizdir.türkdişi sahili ismi daha uygun olacaktır.*
  • self determinasyonun türkiye'de uygulanmasının mümkün olmadığının farkında olamamak.
  • (bkz: bölücülük)
  • (bkz: cennet)
  • ülkeyi bölmek gibi olmasın ama ülkenin doğusu ve benim gibiler aynı şekilde yönetilmek istemiyoruz. keşke bir şekilde, bu ülkede azınlık gibi hissedip başka bir devletin hayalini kurmasam. ama benim gibi düşünenlerle trakya’da bağımsız bi ülkemiz olsa çok güzel olurdu sanki.
    (bkz: o işler öyle değil be oğlum)
  • merkel'e uykularını kaçırtıp, trump'ın aklını alacak, 5 sene sonra avrupa birliğine girip 10 seneye süper güç olabilecek hayali ülkedir. anadolu denen yobaz, cahil, gerici yamyam yuvasının külfetinden kurtulup yükselmek bunların cehaleti ve bağnazlığı ile boğuşmaktan daha kolaydır.
  • (bkz: boluculuk)
    herşey bir hayalle baslar
    ne farkınız kaldı pkk'lilardan dediğim hayali oluşum.