şükela:  tümü | bugün
  • sahte nicklerin ardına sığınarak, twitterda ırkçılık yaparken kıyıya vurmuş bir çocuğun cesedini mizaha konu kılmış bir aşağılık insanın yarattığı dünyasında yaşayarak takipçileriyle paylaştığı durum.
    küçücük çocukların ölümlerini kendilerine zafer yapacak kişilere izin vermeyelim. insanların en üstün hakkı yaşam hakkıdır, yaşam hakkı en olağanüstü durumlarda dahi dokunulamaz çekirdek haklardandır,üstelik bu hakların kendisi insan onuryla, haysiyetiyle dalga geçen insanların yargılanması gerketiğini düşünüyorum.nasıl ki bir dine karşı sözlükte saldırı düşüncesini yaymaya çalışmış ve dalga geçmiş birileri yargılanmışsa bunun da insanın özüne karşı suç olduğundan dolayı yargılanmasını talep ediyorum.kendisine ölmüş bir çocuğun kıyıya vurmuş cesedini paylaşarak mizah yapmış kişilere karşı suç duyurusunda bulunuyorum. insanları kin ve düşmanlığa sürüklediği için cumhuriyet savcılarını göreve çağırıyor ve gereğinin yapılmasını talep ediyorum. içimizde biraz insanlık kalmışsa bunu mizah malzemesi yapıp sıratan kişi ceza almalıdır.

twitter linki
  • kendisi twitterini askıya almış, linki görmeyenler için ekran fotosu paylaşıyorum.

https://hizliresim.com/3ona1p

edit:https://eksiup.com/p/k232271w3m86
  • vicdanı anasının amında kalan bir şerefsizin twitidir.

suriyelileri sevmem ama çocuk lan bu. çocukların dili, dini, ırkı, cinsiyeti olmaz. hiçbir şekilde ayrımcılık yapamazsınız. çocuktur onlar. çocuk çocuk çocuk!
  • küfür edeceğim
    ama sabaha kadar etsem içim soğumayacak.
  • bazı orospu çocuklarını tanımlamaya kelimeler yetmiyor.

ben ruhum acımadan o fotoğrafa bakamıyorum bile lan. o yazıyı nasıl yazabildin?
  • bu fotoğraf vicdanları en çok sızlatan anlardan birisine aittir. bunun üzerinden espri yapmak vicdansızlığın dibidir.
  • orul orul orospu çocuğu. net
  • insanoğu biyolojik olarak hayvanlar sınıfındadır. bazıları bu sınıfın en kusursuz temsilcileridir.
  • eh herkes tıynetli olacak diye bir kaide yok.

tıynetsiz olmak, sikik olmak, gevşek olmak, ar damarı olmamak da var bu hayatta.
    dileyelim ki böyle tıynetsiz çürüklerle karşı karşıya gelmeyelim ki, bizi suçlu dalga geçebileni adamdan saymasınlar.

yoksa kolay, ne var ki bir cinnet anında boğazına çöküverirler kıyıya vurmuş o bebek için açılan bet ağzına boku doldururken.
    hiç gerek yok.
    nasılsa bir yerlerde alınacak intikamı, ilahi adalet var.
  • (bkz: kıyıya vuran suriyeli göçmen çocuk cesedi)

yaklaşık 4 yıl önce ölmüş, öldürülmüş çocuktur. o dönem dünya basını, bu çocuğu günlerce konuşmuş ve yine dalga geçenler olmuştu.

iyi insanlar da kötü, kalpsiz insanlar da her zaman vardı. günümüzde sosyal medya ve ilgi budalalığı nedeniyle bu tür kalpsizler daha çok göze batıyor.