şükela:  tümü | bugün
  • olm bu millet kezzabı falan nasıl bu kadar kolay buluyor lan bakkalda mı satılıyor bu meret

gelen mesajlar üzerine edit : evet satılıyormuş .
  • başlığın ikinci girdisi " feministlerin uğramadığı başlıklar "
    lan bir musade etseydin de ugrasaydilar.
  • insanlar birbirinden nasıl bu kadar nefret edebiliyor
    birine bunu yapabilecek kadar..
  • haber bile olmayacaktir. avukat ordusu hesabini sormayacak twitterda gundem olmayacak kezzap yiyen yedigiyle kalacak saldirgan en fazla bi kac sene yatip çıkacaktır. bu ülkede erkeksen degersizsin seni kimse siklemez.
  • bir insanın hayatı karardı şu an.nasıl bu noktaya gelinir aklım almıyor.hukuki karşılığı nedir bilmiyorum ama bu caninin uzun süre içerde yatması gerekiyor.

bir de bu tür başlıklarda kadın erkek fark etmeksizin muhakkak birileri gelip nefret kusuyor ve oldukça destek görüyor.yahu olayın kendisine odaklanmak bu kadar mı zor ? bu işi yapanın nefret seviyesinin bir iki tık altındasınız haberiniz yok.
  • başlık açılalı 1 saat olasına rağmen adamlar "feministler nerde:((( bunların hepsi sizin yüzünüzden :((" diye ağlaşmaya başlamış bile. halbuki yorum beklediğiniz güruhtan bir kişi dahi çıkıp "oh olmuş" diye bir yorumda bulunmamış; şiddete uğrayan tarafın yanında olmuşlar. hem de herhangi bir bahane bulmadan. "erkek kadına kezzap atsa buralar yıkılırdı" demişsiniz, doğrudur. kezzabı atan taraf erkek olsa, on yorumdan sekizi, kadının piç bir erkekle beraber olduğu için başına geleni hakettiğini yazardı. işin içine şiddet de girse kadını suçlamanın bir yolunu illa buluyorsunuz. böyle olaylar çıksın da feministlere sallayalım diye bekliyorsunuz. amma aşağılık hareket.
  • (bkz: erkeklerin efendi kadın yerine piç kadın tercihi)

şimdi arkadaşlar, biliyorsununuz ki evrimsel psikoloji diye, deney ve gözlemlerle laboratuvar ortamında tam olarak kanıtlanmış bir gerçek var. bu gerçeğe göre, erkekler avcı toplayıcı dönemlerden itibaren kadınlarda böyle efendime söyleyim bi serserilik, bi itlik kopukluk aramışlardır. bu tip kadınlarla birlikte oldukça güçlenmişler, agresifleşmişler ve bu sayede çok güzel avlar yakalayabilmişlerdir. bilirsiniz o dönemlerde hayatta kalmak için bu tür şeyler gerekliydi. neyse işte sonucunu görüyorsunuz. bizim gibi efendi kadınlar dururken böyle itin kopuğun peşinden giderlerse olacağı bu.

başlık açıldıktan, tamı tamına 2 dakika sonra “feministlerin nerede olduğunu” sorgulayan aşşşırı süper tipten kendi adıma özür diliyorum bu gecikme için. işim vardı, görmedim.

ciddi yorumum; niye elalemin sayko kadınını savunayım arkadaş? hasta ruhlu manyaklar mısınız siz? neyse size daha fazla laf anlatmayacağım. bu kadının herhangi bir bahaneyle, kravat taktı diye, pişman göründü diye az ceza almasına da karşıyım, her zaman olduğu gibi.
  • daha ikinci entry’de feminist siparişi verilmiş, onlar da gelmişler. ben de eksik kalmayayım.

birinin yüzüne kezzap atmak, tamamen dünyayı karşındaki insana dar etmek, ona zarar vermek, üzerinde iz bırakmak, onu “başkasına yar etmemek” için yapılan adice bir saldırı. yani insanın kendini savunması ile, köşeye sıkışması ile hiçbir şekilde bağdaştırılamaz. aksine, korkan insan böyle bir şeye hayatta bulaşmaz. dolayısıyla “kesin erkek kezzaba kafa atmıştır, kadın hiç öyle şey yapar mı?” tarzı çok komik şakalarınız yerini bulmuyor. çünkü gördüğünüz gibi kimse öyle bir iddiada bulunmuyor. buradan yola çıkarak belki siz de farklı şartlar altında gerçekleşen saldırılara farklı şekilde yaklaşmayı öğrenebilirsiniz.

üçüncü entry’de hiç gündem olmayacak demişsiniz, gayet gündem oluyor, ben gündemde rastladım.

madem bu tür pasif agresif kehanetlerinizin hiçbiri tutmuyor, hadi biraz sakinleşin de erkeklerin ezildiği alanlara daha sakin bir kafayla bakın. hem gerçekten umrunuzdaysa belki ilk refleksiniz aktivistleri dışlamaya çalışmak olmaz da hep beraber adamın davasına bir faydamız olur.
  • kendine kötü bir sevgili seçersen böyle olur, bu erkekleri anlamak mümkün değil. bizim gibi aşırı iyi hanım kadınlar dururken böyleleri böyle yapar işte. tabii bi de kızı dinlemek lazım, acaba erkek ne yapmış. başkasına kuyruk mu sallamış, küfür bile olabilir yani off.

evet tersi bir olaydan copy paste yaptım gibi düşünün.

normal bir insan olarak sebepsiz, amasız kınıyorum. umarım en ağır cezayı alır. fiministlir nirdi diye ağlayanlara da allah akıl fikir versin çünkü kendisi bi strapon olmadığı için sokamıyoruz bu adamlara.