• olm bu millet kezzabı falan nasıl bu kadar kolay buluyor lan bakkalda mı satılıyor bu meret

gelen mesajlar üzerine edit : evet satılıyormuş .
  • başlığın ikinci girdisi " feministlerin uğramadığı başlıklar "
    lan bir musade etseydin de ugrasaydilar.
  • daha ikinci entry’de feminist siparişi verilmiş, onlar da gelmişler. ben de eksik kalmayayım.

birinin yüzüne kezzap atmak, tamamen dünyayı karşındaki insana dar etmek, ona zarar vermek, üzerinde iz bırakmak, onu “başkasına yar etmemek” için yapılan adice bir saldırı. yani insanın kendini savunması ile, köşeye sıkışması ile hiçbir şekilde bağdaştırılamaz. aksine, korkan insan böyle bir şeye hayatta bulaşmaz. dolayısıyla “kesin erkek kezzaba kafa atmıştır, kadın hiç öyle şey yapar mı?” tarzı çok komik şakalarınız yerini bulmuyor. çünkü gördüğünüz gibi kimse öyle bir iddiada bulunmuyor. buradan yola çıkarak belki siz de farklı şartlar altında gerçekleşen saldırılara farklı şekilde yaklaşmayı öğrenebilirsiniz.

üçüncü entry’de hiç gündem olmayacak demişsiniz, gayet gündem oluyor, ben gündemde rastladım.

madem bu tür pasif agresif kehanetlerinizin hiçbiri tutmuyor, hadi biraz sakinleşin de erkeklerin ezildiği alanlara daha sakin bir kafayla bakın. hem gerçekten umrunuzdaysa belki ilk refleksiniz aktivistleri dışlamaya çalışmak olmaz da hep beraber adamın davasına bir faydamız olur.
  • birisine kezzap atan kişi cinayetle yargılanmalı , sen bir insanın yüzünü ondan alarak hayatını karartıyorsun. cinayetten farklı kalır bir yanı yok bu işin.
  • boylelerine ömür boyu hapis vereceksin.
    bu isin kadin erkeği yok
  • bu kadar zararli bir kimyasalin satisi nasil yasaklanmaz ve ulasimi bu kadar kolay olabilir aklim almiyor. bu zamana kadar kac kisinin hayati karardi buna nasil seyirci kalinabiliyor?!
  • adam “feministler, şunlar, bunlar nerede? niye uğramıyorlar bu başlığa” yazmış, 2. entry olarak.
  • ben birine kötü söz ettiğimde 5 dakika sonra pişman oluyorum, bu nasıl insanlık ki yüzüne kezzap atabiliyor acımasızca. ya bu kezzap denen şey yasaklanmalı ya da ciddi bir yaptırımı olmalı yazık günah.
  • aranan feminist geldi. ruh hastası karı en ağır cezayı çekmeli hapislerden çıkamamalıdır. kimse kimseye kendini koruma amacı hariç hiçbir şekilde zarar veremez. hayvanlığın cinsiyeti yoktur.

ayrıca ikinci entryi döşeyip entryde saldırıyı yapan kadını kınamaktansa feministlere sallayan kafa harbiden korkunç. suçu sürekli cehapeye atan akp seçmeni gibi. “kadınlara yapılınca ağlıyorsunuz bakın erkeklere de yapılıyor” e bak burdayız yine? napalım kadınlara yapılınca ses çıkarmayalım mı bu kadar bundan mı rahatsızsınız?
hesabın var mı? giriş yap