şükela:  tümü | bugün
  • eğer sevgilisinin sözünü dinlemiyorsa yapılması gerekli eylemdir. evet..
  • orospu cocuklugudur.
  • kız kardeşime kocası tokat atsa gelmişini geçmişini sikerim ki bu olayı sevgilisi gerçekleştirse düşünmek bile istemiyorum diyeceğim durumdur.
  • neresini tokatladığına bağlı....
  • karmasını harcamak isteyen* yazarların olumlu karşılayacağı, utanılası eylemdir. beretta nickli yazar zannımca sağ eliyle sol elini cezaladırmayı kast ediyor.

yaptın diyelim; eğer erkeklik gururun hala o kadının suratına bakmana engel olmuyorsa adam sayılmazsın.

gayet yerinde (bkz: bunu anana sorsana delikanlı)
  • oral seks yaptırırken sıklıkla yaptığım eylem.
  • spank falansa normaldir. şüphesiz ki kadına siddet uygulayan bizden değildir yoksa.
  • ayete göre farzdır. lakin yine de yatak dışında hoş olmadığını düşünüyorum allah affetsin.
  • evet lanet olsun bu bendim.sözlük ahalisi vurmayın öncelikle,
    asla şiddet yanlısı değilim ve kadına şiddete karşıyım. ayriyeten hayatımın dersini aldım
    olay:eski kız arkadaşımla vakti zamanında çok tartıştık, ve haklı olduğum halde çokta özür dileyen bendim. içime ata ata bir hâl oldum. yine bir tartışma hali ve benim ne dediğimi dinlemeyen bir kız, kendimi açıklamak için paralayan ben. dikkat çekmek için bir bebeğe ortalama bir hızda vurur gibi vurdum sonra ikimizde de bir sessizlik, tabi gitti o.

1 hafta sonra konuştuk, ben attığım tokatın özürünü dileyip ayrıldım ben senin için yanlış insanım diye.

arkadaşlar insan gerçekten o an farklı oluyor pek akıl mantık kalmıyor:(

empati yapıyorum gerçekten üzücü bir olay.

hayatımın dersi ise asla bir kadın sinirli iken konuşma çünkü hep erkek haksız oluyor.(bkz: kadın siniriyle mücadele)