şükela:  tümü | bugün
  • sende bu sırada ekşisözlüğe entry girdin ?
  • herhangi bir foruma yazsaydın şu an tekrar oturmuş muhabbet ediyor olurdunuz muhtemelen!

edit: aylardır bu saçma başlıkların açılma sebebini merak ederdim. meğer ne yapacağını bilememekten oluyormuş!
  • insanların sürekli birilerinden akıl tavsiye alma isteği başımı ağrıtıyor. biz kız arkadaşını tanımıyoruz, aranızda geçen olayı bilmiyoruz, ortamı bile bilmiyoruz.
  • çıldırmasının sebebi daha iyi bir yarrak bulmuş olması olduğu için pratik bir çözümü olmayan durum.
  • eee niçin buraya yazıyorsun. annene yardım etsene.
    bırak o telefonu ya da tableti elinden. yazık o kadına seninle uğraştığı yetmiyor bir de gecenin bir yarısı sevgilinle uğraşıyor.
    kadın başedemiyor oğlan gelmiş buraya yazıyor.

annene sesleniyorum ilet bunu lütfen.

abla kapıyı aç hem oğlanı hem kızı çıkar dışarı kitle kapını yat.
  • birileri derhal şu gibilerin elinden teknolojiyi alsın bi zahmet. kodumun ilgi orospuları. insan o halde entry mi girer lan sokuk..
  • hmm peki
  • niye çıldırdı ve nereye gitmek istiyor olayın detaylarını anlatırsan belki anlar birşey söyleriz. bu kadar kısa bilgiye gerçekse eğer çıldırdıysa kızı götür kendi evine. tabi beraber tek yollama. bizzat kapıyı çal ailesine teslim et.
  • çıldırmamak elde değil ki, sen oturup konuşarak çözüm üreteceğine çözümü buralarda arıyorsun. bize sorana kadar git kıza sor kalmakiçin ne istiyor?