şükela:  tümü | bugün
  • bir erkeği gururlandıracak ender olaylardan. tüm şehirin reklam boardlarında onu görmek...

bundan sonra her mayo reklamında çıkan kadına ağzınızı sulandırmayın. pomçik yengeniz olabilir dürzüler.
  • eski sevgili olmasiyla sonuclanir.
  • çağdaş ve medeni ülkelerde erkeğin göğsünü kabartan bir hadise olmasına rağmen ülkemde gavat ilan edilmenize neden olacaktır. yöresel bir başka deyişle de kavat olursunuz. ancak isveç gezimde gördüm ki adamlar aşmış bunları. teşvik bile ediyor giyinmesi için. gel de bunları bizim at pazarındaki davarlara anlat. ah yobazlarla çevrili ülkem...
  • medeni bir ülkede yaşasak ses çıkarmayacağım eylemdir.

olum düşünsene arkadaşlarınla buluşuyosun kimse sözünü etmiyor, bir tuvalete gidince kahkahalar falan. bi dönüyorsun masaya herkes aniden susuyor. arada bir pis pis sırıtıyorlar. şimdi ben kız arkadaşıma bunu yaptırmıyorum diye ben mi yobaz olurum?

milletin dediğini takmayacaksın demekle de olmuyor o işler. yaşadığın yere göre hareket etmek zorundasın işte. bak zorundasın diyorum. zorunda bırakılırsın.

tamam lan tamam şaka, godoş muyum öyle bir şeye izin vereyim. te allahım ya.