şükela:  tümü | bugün
  • yaşam kalitenizi düşürür. insanın içine hep bi sıkıntı verir. buruk bir ilişki yaşarsınız. boktan bir durum yani.

edit: ulan ne sövülmüş bea. ne sevgilim var ne de ondan güzel kankisi. hayatımda da bu durumu yaşamadım hiç. sevgilim varken kankisine yürüyecek kadar şerefsiz de değilim. beklerim efendi gibi, ayrılık sonrası için soteye yatarım. şerefsiz diiliz ama salak da diiliz çok şükür .
  • ilginç bi şahıs.
  • arada götürülmelidir.
  • her ne kadar kendine dahi itiraf edemese de aklından en az 1 kere sizi geçirmiştir.
  • efendi ya da piç ayracıdır..korkmamak lazım:)
  • ben onla da çıktım :)

insanı hataya da hayata da sürükleyebilir bir insandır.
    aşk-ı memnu dönemleriydi ve türkiye acayip bir yer haline gelmişti. yani şimdi de acayip ama o zaman ikili ve memnu ilişkiler açısından çok daha acayipti. kız arkadaşım hep unuttuğundan dolayı bana gripin'in albümünü indirip yollamasını kendisinden rica etmiştim. o da sağolsun hem gripin albümünü hem de bademin bir an için ümitlendim şarkısını yollamıştı. ve öyle başlamıştık. hiç de pişman değilim.
    edit:imla
  • hayatın özeti bi durumdur ...
  • bunun bir de daha iri memelisi vardır ki bacak arasına tekme atsa daha az acı verir.
  • bir ortama girdiğinizde sizi o ortama sokan kızla birlikte olmazsanız, arkadaş kalmayı başarabilirseniz, ortamdaki diğer bütün kızlarla yatma şansınız olur.

sizi ortama sokan kızla olan arkadaşlığınız yakınlaştıkça, diğer kızlarla olan şansınız artar.

sizi ortama sokan kızla birlikte olursanız, diğer kızlarla olan şansınız sıfırlanır.

kesin bilgi. yayalım.

tanım. kartları dikkatli oynarsanız, bir sonraki kız arkadaşınızdır.
  • (bkz: kanki)
65 entry daha