şükela:  tümü | bugün
  • 1 diğer takoz da bu.

sevgilisi mutlu olunca sanki bir taraflarına bir şeyler duhül olup, rahatsız olur bunlar. ayıdan bozma ama nasıl olduysa insandan olma bu erkeklerden derhal ayrılın hanımlar. bunlar ki sizin aldığınız hediyeye de "ya parasını bana verseydin bu ne şimdi" bile der.

pomçiqqoma her gün olmasa da 2 günde 1 hediye alırım. şimdiye kadar zararını bırak, faydasını bile gördüm. elini bile tutabiliyorum artık.
  • herkes senin gibi değil. urfalı amcanın dediği gibi ben parayı veriyorum gidip kendilerine alsınlar. "2 günde 1 hediye almak" sen çok zenginsin galiba senin gibi zengin değiliz ki (:
  • büyük ihtimal kız çok üzerine düşüyordur gözlemlerime göre kaçan kovalanıyor.
  • lisede bir arkadaşım, sevgilisiyle sürekli ayrılıp barışıyordu. işin komik yanı ayrılık zamanlarının hep özel günlere denk gelmesi..
  • ilişkisini hediyeler üzerinden değerlendiren sikko kızların okuduğu martavala osurarak cevab veren erkektir.

çünkü bu abi, evet kendisine abi demek doğru olur çünkü pomçikellosuna hediye alarak aşk yaşayan tip ancak ergen maymundur, hediye bekleyen kızın aynı zamanda hediyenin maddi değerini de ölçtüğünü ve hediyenin satış fiyatına göre erkeğe değer verdiğini bilir, bu tip orospularla da işi olmaz. ancak siker geçer.

şahsen ben, kız bir kere yatağıma girerse sanki çok pahallı hediye alacak enayi bir zenginmişim gibi rol yapıp bu kızları bi sikiyorum, malafingoyla kızın amından ağzına isale hattı döşüyorum, ablanın amını götünü dağıtıyorum, yatağı kıra kıra üstüne başına boşalıp ertesi gün aramıyorum, onun araması için aldığım hattımı kapatıyorum.

unutmayın bebeler, bu orospulardan daha şerefsiz olmazsanız, sikilen taraf hep siz olursunuz.
  • buyrun benim, yani ileride bir gün sevgilim olursa böyle olacağım. en baştan belirteceğim birbirimize hediye almayalım diye. doğum günleri, saçma sapan yıldönümleri, sevgililer günü, cart günü, curt günü hepsi dahil, hediyeleşme olmasın. ayrıca aşkitom, pomçiktom, bebişim, ciğerim, dalağım benzeri samimiyetsiz hitaplarda kullanmayalım isterim.

böyle düşünen birini bulursam çoğu konuda rahat anlaşırım. bulamazsamda canım sağolsun, yalnızlık güzel.