*

şükela:  tümü | bugün
  • parasi olan erkektir.

not: fakir erkeklerden hoslanan qislar eqlesin
  • regl sancısı ve dogum gibi talihsizliklerin karsilıgı olarak evrenin kadınlara lutfu olan erkek.

birinden telefon, birinden bilgisayar, birinden tatil.
    hayat cok guzel. kerizse ben napiyim?
  • (bkz: yatırım maliyeti)

--- spoiler ---

bir kaç ay sonra evlilik teklifi etti ve evlendiler.
    --- spoiler ---
  • yurdum abazanları çıtayı böyle arşa çıkartırsa bizim kızlar da haklı olarak bin türlü trip atar.!

-aşkımmm xxxx sevgilisi ona hediye telefon olarak iphone almış. bir de sana bak. gitmişsin dandik android telefon hediye almışsın bana.
    - (iç ses : xxx'in sevgilisine sokayım. pezemenk yüzünden manitadan trip yedik) haaaa hıııı tamam aşkım bakarız. kaç lira lan bi iphone. sevgilimden değerli mi?

telefoncu da fiyatları görünce ufak çaplı bir kalp krizi geçirme ihtimali de var yani.

:))))

ediyle büdü : hemen bir tane ergen damlamış. bir de küfür ediyor. umarım kız arkadaşın o telefonla sana paket havası çalmaz.
  • onurlu olup asalak gibi başkalarının sırtından geçineceğine kendi emeğin ve hakkınla yaşamayı deneyebilirsin mesela.

tanım: bakış açısına göre iyi veya kötü bir şey yapmış olan erkektir.

edit: (#82227971 - 12:38), ekran görüntüsü..
  • erkeğin durumu iyi ise sorun yok istediğini alır ama şartları zorladıysa bir ayrılık durumunda erkeğin düştüğü durum;

(bkz: emrah koş)
  • bana uymayan durum.ben rahmetli babamın bile bana birşeyler almasını istemezdim.çünkü hiç bir şey senin emek vererek aldığın kadar değerli olmuyor. o zaman daha değer veriyorsun.

çok yorulduğum bir anda bana çay demlesin ve her bittiğinde çayımı kendisi koysun bu benim için daha güzel bir hediye olur.
  • eskort fiyatlarından habersiz erkektir.
    hem bekaret bozuldu bozulmadı, hamile kaldı kalmadı derdi de yok.
    kezbanlaşma da yok. kızın aliesi, babası, danası derdi de yok. safi huzur...
  • o iphone’dan gelen mesajla ilişkileri bitecek erkektir.