şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kız arkadaşım olmadığı için, hazırlayamadığım kahvaltı.
    olursa düşünürüz.
  • galiba bu benim. neden mi? kendi kahvaltımı kendim hazırlamayı hem seviyor, hem de alıştığım için (her zaman yapmam tabiki) ve onu biraz olsun mutlu edebilmek için. he böyle mutlu olunur mu demeyin, vallaha da oluyorlar.

ek olarak, yemek dahi yaparım, -ki bunu çıkar için değil; tamamen sevdiğimden, onun için elimden geleni yapmak istememdendir- hatta kahve de yaparım, bulaşıkta yıkarım, ortalığı toparlarım temizlik yaparım ve yapıyorum da. bunun pek bir önemi yok bence, elimden her iş gelir, öyle yetistirildim zira.

not: yaparım falan diyorum, ama yapabildiğim; pirinç pilavı, yanında tadımlık patates kızartması, biraz salata ve bol naneli yoğurt ile küp küp doğranmış salatalık karışımı. içecek olarakta kırmızı şarap tercih ederim.
  • beyler,çok yanlış sular,bundan anlayan kadın belki vardır,belki hiç doğmamıştır,belki size hayatınız boyunca denk gelmez,uzun lafın kısası sen ona aşıksın diye aşktan anlıcak,diğer kıymet bilcek diye bişe yok,sora üzülen yine siz oluyosunuz(siz kimse:).ama ruh eşini bulduysan sadece karnin doymaz aşkınız titanigi diriltir,benden söylemesi.
  • yıllarca yaptık.bunlar eskıdendi arkadaşlar.eskıler anlar bu duyguları en ıyı.artık kıymetı olan şeyler değil.şimdi kız uyandığında sosyal ağlarını bir dolaştıktan sonra yüzüne bakarsa gene iyisin.
  • bir süre sonra hazırladığı kahvaltıyı tek başına yemeye başlar
  • (bkz: yok öyle bişey)
    edit: varmış ya, 2 yıl sonra denk geldi o ayrı:)
  • kahvalti da hazirladik, yemek de yaptik ama dogru insan degillermis.
  • duygusuz seks'e karşı olan adam.
  • lan olm ne var bunda kiz arkadasim, sevgilim ve karima her hafta sonu kahvalti hazirlarim. karsiliginda da bir cikar beklemedim, zaten karim da bu durumu siradan sayar.
    cunku gercekten hayvani kahvalti masalari hazirlarim.