• "hesabı erkek ödemeli" temalı tartışmalardan "kız arkadaşına kredi çektiren erkek" temasına dikey bir geçiştir. hem de bayağı bir dikey.

nerdeeen nerelere.

edit: bazı entry'lerde anlatılan olaylar "hayat kitabı" gibi. başkalarının tecrübelerinden yararlanmaca ve benzer olaylar karşısında buna göre önlem almaca. sözlükte okuduklarımı bu nedenle seviyorum.
  • valla duyduklarımdan hiçbiri taksitleri vaktinde-ya da hiç ödememiş. bir tane duymadım. hepsi takıp gitmiş tabiri caizse.
  • kız arkadaşını rahatça sömürerecektir.

koşarak uzaklaşın.
  • şu adamdaki özgüven boşvermişlik, kayıtsızlık bende olsa şu an çok farklı yerlerde olurdum. eminim ki bu adam bir alfa. bir kraldır. biz yanımızdaki kadın ne zaman paramızın dibini görene kadar sömürüp duracak diye zamanında düşünürken adamlardaki krallığa bak yaw. helal olsun. insallah biz de böyle seyler görürüz.
  • kısaca söylemek gerekirse kızı terk edecektir.
  • kız arkadaşına kredi çektirip ödeyen erkekte var. dolayısıyla neden şerefsiz oluyor. detaylandırmak gerekir bu şerefsizleri. (bkz: swh)
  • her anlamda s... bir erkek
  • arkadaşım çekti krediyi ayrıldılar kredi kıza kitlendi.
  • birikimden borc verilmesini anlarim (geri odenmediginde uzulmeyecek kadar), ama elde olmadigi halde kadin ya da erkek farketmeksizin, kredi cekmek sacmaliktir. kadin ya da erkek, sevgilisinden/arkadasindan kredi cekmesini isteyen insan, hastalik vb olmadigi surece, en hafif tabirle dusuncesizdir.
  • bunu yapanın allah belasını versin, hiç mi erkeklik gurunuz yok ulan?

evli olsan anlarım, malın ve borcun ortak olur. ancak hiçbir hukuki sorumluluğun olmayan bir kadına nasıl bu şerefsizliği yaparsın?
hesabın var mı? giriş yap