• kendi parasını başka bir kız arkadaşıyla harcamış olma ihtimali bulunan erkek.
  • çok ama çok net.
    o erkek karaktersizdir.

tersi de geçerli.
    bir kız,erkek arkadaşına kredi çektiriyorsa o kız da karaktersizdir.
  • anamı babamı bile tanımam. çirkefim lan ben. elin oğluna kredi çekcem yok yea
    pavyonda bulduğum kapatmama ev açıyorum sanki.
  • bilim de ona *deniliyor.
  • 9,75 lira'ya poğaça ısmarlatmıştım, bu sayılır mı?
  • "yalloşluk nedir?" sorusunun cevabıdır.
  • kredi olayinin niye bu kadar buyutuldugunu anlamadigim baslik. kimin cektiginin ne onemi var ki?
  • üç tane tanıdığım iyi niyetli kız arkadaşımın başına gelen erkek modeli. maalesef üçü de dolandırıldı. ve hepsi de bu durumu genelde ailelerine ve arkadaşlarına söylemeye utanıyordu . gerçekten çok zor bir durum. o yüzden buradan kadınlara tavsiyem bu erkekleri çok sevseniz de bu iyiliği evlenmediğiniz sürece yapmayın . hatta erkekler de kadınlara yapmasınlar . sevgililikte böyle şeylerin yeri olmamalı. çok zengin değilseniz bir adam ya da kadın için kaldıramayacağınız yükün altına girmeyin.
  • benim bu. o ara kpss'ye çalışmak için işten çıktım. kyk kredisini ödemediğim için bankadan çalıştığım bankadan kredi çekemiyordum. geçimimi sağlamak için paraya ihtiyacım vardı. ince hesaplarım doğrultusunda bir meblağ belirledim. o sürede kredinin içinden ödeyerek çalışacağım güne kadar beni idare edecek miktar. biz kredinin çekilmesinde 3-4 ay sonra ayrıldık. ben düzenli bir şekilde ödedim ve işe girince kredinin hepsini kapattım. kişi kendinde bilir işi diyerek bu yazımı tamamlıyorum.
  • söylesem faydası olmaz, sussam gönlüm razı değil.
    uzak durun bacılarım, uzak durun kardeşlerim. etmeyin, yapmayın. bulaşmayın.
hesabın var mı? giriş yap