şükela:  tümü | bugün
  • yüzlerce yıllık geleneği olan türk silahlı kuvvetlerinin geldiği nokta... gurur duyulacak en önemli kurumlarımızın başında gelen tsk artık utanılacak seviyededir. kurmayı ile subayı ile bütün muvazzaf personeli gelinen noktanın ciddiyetinin farkında olmaya davet ediyoruz... her gün bir ertesi günden daha utanç verici haberle uyanıyoruz.

türk ordusu bitirilmek isteniyor! şanlı türk ordusu yok edilmek itibarsızlaştırılmak isteniyor! kendinize gelin!

https://tr.sputniknews.com/…-duygusal-bosluktaydim/

edit: jandarma iç işleri bakanlığı'na bağlı imiş. bununla birlikte verilen bu imaj tsk'nın imajını yaralamaktadır. başlık jandarma diye düzeltilir umarım. haber linkini kaldırmış habertürk, sputnik ile revize ettim.
  • tsk değil içişleri bakanlığı personeli, burayı bi düzeltelim.
    bakan soylu'yu asli görevine davet ediyorum.
  • tsk personeli değildir. jandarma personelidir.
  • ah canlarım benim! muhalif olacağız diye yırtınıyor, kendinizi paralıyorsunuz ama ne yazık ki balık hafızalı olduğunuz için bu tarz olayları 'yeni türkiye'ye has zannediyorsunuz.
    örnek vaka
  • olur öyle şeyler büyütüp tsk'yı batırmaya çalışıyorlar diye korkmayın. bu gözler neler gördü. not: mahalleli boşboğazlık yapmasa iyiymiş.
  • üniforma seven kizlar eklesin diyen uzman cavusumuzdur. polis üniforması seven kizlari çok gördü bu gözler demek ki bunlarda asker fantezisi varmış.jandarma teşkilatıni suçlayacak bı durum da göremedim ayrıca lise mezunu cahil bi gencin yaptığı malliktir.
  • tsk personeli değil jandarmadır.

içişleri bakanı işi gücü bırakıp seçim çalışması yapar, koruma polisi gibi cumhurbaşkanının aracının peşinden koşarsa personeli de böyle şeyler yapar işte.
  • fantazi maksatlı giydirip basıldı zannettiğim personeldir. keşke öyle olsaydı. üniforma giydirip devriyeye çıkartmak nedir arkadaş?
  • o duygusal boşluğu amirleri nasıl dolduramamış insan gerçekten hayret ediyor
    denilir ki, askere demirden yarak ver, büker eğer öyle getirir. onçün asker boş bırakılmazmış. ilginç, çok ilginç yaklaşımlar.