şükela:  tümü | bugün
  • uzatılmış koltuk altı kıllarını görmemle soğumam tam 1,5 saniye sürmüştü.
  • sözüm meclisten dışarı da kıldan, tüyden iğrenen adamlar bana biraz ılık geliyor.
    bacakta olmasın yeter dediğimdir. sonuçta sırtta göğüste çıkacak değil, çıkanlar da tüydür en fazla.
    bütün olarak olmaması tercihimdir de olunca da oww iğrendim asla değildir.

edit: tüy değil ince kıl.
  • kol kılları.

ilk başlarda neden sıcak havalarda uzun kollu giydiğini anlayamamıştım taa kii cehennem gibi sıcak bir güne kadar.

tişört giymişti bir kafede oturuyorduk, yemin ederim kahveyi içemedim aşırı midem bulandı. başım ağrıyor ben gideyim falan dedim, kalbini kırmadan kalktım gittim.

düzenleme:

kızlarımız baya eksilemişler anlaşılan. canları sağolsun gerçekler acıtır bazen.
  • (bkz: bıyık)
  • kol kılları, kulak yanak arasındaki kıllar, kanka ayağına flörtler, yalan söyleme, ağız kokusu, kedimi kızdırıp hayvancağızın asabını bozması
  • yediği yemeğin fotoğrafını çekmesi. 1 ay peşinden koştuğun kadından 1 saniyede soğuyorsun.
  • yeri gelecek doğum yapmak üzere olan eşinizin büyük tuvaletini yapmasına yardımcı olmanız gerekecek, kıldan, b.k’tan sebep kadınlardan soğuyan efendiler! siz isterseniz hiç o topa girmeyin.

belki o sizin altınızı temizlemek zorunda kalacak, kalmayacağının garantisi var mı?
  • kıskandırmak için sarfedilen kasıtlı çaba ve göğüs ucu kılları.
  • instagramda kendi fotoğraflarını beğendiğini görmek beni şok etmişti
  • üniversitede bir kız arkadaşım vardı. cici ve temiz görünümlü. bir gün öğrenci evlerine ziyarete gittim. mutfakta 1 haftalık kirli ve yağlı tabaklar, tuvalette de kutusundan taşmış pis tuvalet kağıtları vardı. o zaman bayağı üzülmüştüm. soğudum da doğrusu.