• kıldan soğuyan insan varmış la. kıldan kıldan. olm siz hayat paylaşmak ne demek bilmiyor musunuz?

1. regl dönemindeki kadın aşırı kıllanır ve bunları almak o kadar can yakar ki alamaz. (vücuttaki hormon dengesinin bozulduğunun kıllanmayı artırdığını bilmeyen andavallar var.)
    2. belki kendini iyi hissetmiyordur bi süreliğine salmak istemiştir.
    3. o kadar yoğundur ki kuaföre gidecek hatta evde bunu kendisi yapacak vakti bulamamıştır.

ayrıca ulan kız arkadaşınız hasta olsa bakmayacak mısınız? önünüzde kussa ayyy ben senden soğudum mu diyeceksiniz? nasıl insanlarsınız siz ya? hayır bunu diyen adamların vücudunun en az %70i kıllı. iğrençsiniz. sizin gibi adamlarla birlikte olan kadınlara acıyorum.

not: aranızdan bir gerizekalı bana erkek kıllıdır kadın da hijyen bakımından erkekten bi tık daha dikkatli olmalıdır diye mesaj attı. biyoloji dersine din kültürü öğretmeniniz mi girdi siktiğimin okullarında?

not2: kol kılının alınmasını isteyen andavalların bir kadına 20 cmden küçük penis vaad etmemesi gerek.

not3: verin parasını lazer yaptırın diyenler lütfen kızlara o parayı siz verin de yaptıralım. aldığımız kuş kadar maaşla sosyal hayatımızı mı aksatmamaya çalışalım? ev kirasını masraflarını mı çıkaralım? gratise her ay 200 300 lira (en az o da) mı bayılalım? napalım ya biz?

not4: kıldan ben de nefret ediyorum bu arada. kendimde görmekten hoşlanmıyorum fakat bu demek değildir ki "normal" olan kılsızlık. kılsızlık normal falan değil.
  • başlıkta yazılanların yarısı kıl tüy ya da evindeki dağınıklık gibi insani şeyler.

vallahi delirmişsiniz arkadaşlar. bir insanın kol kıllarını almaması, ya da bıyığının çıkması tamamen doğal şeylerdir ve kişinin tercihine bağlıdır. kimse sevmek zorunda değil, ama gördüğünüz anda soğumanıza neden oluyorsa o kişi hiçbir zaman kız arkadaşınız olmamıştır zaten, flört evresinde kalmıştır kafanız.
    insan sevgili olunca flörttekinin aksine karşısındaki insanı bir bütün olarak iyisiyle de kötüsüyle de görür, sadece hoş gelen gösterilmek istenen kısmı değil.

sınav haftasıdır kendine bakım yapacak vakti olmamıştır, depresyondadır evi dağınık kalmıştır, dikkatsizliğine denk gelmiştir temizlikle ilgili bir şeyi atlamıştır, o yemeği ilk kez yiyordur fotoğrafını çekmek istemiştir, regl olduğu zamana denk gelmiştir kolunu bacağını alamamıştır.. bunlarla birlikte kabul edip görünüşün ötesindeki halini sevemiyorsanız bunlar gözünüze öcü gibi gelir evet. sevgilileriniz adına üzüldüm okuyunca.

edit: pek çok mesaj gelmiş, aralarında bazı mesajlar var ki ibret alınmalık. “benim gibilerle” (nasıl biri olduğuma dair hiçbir bilgisi olmayan kişilerce atılıyor bu mesaj) sevgili olan adamlara acıyan mı ararsın, meriçlik diyen mi ararsın.
    meriç değilim, bir kadın olarak bizim de insan olduğumuzu belki bir nebze de olsa anlayabilirsiniz diye yazdım bunu.
    sevgilim adına üzülmenize de hiç gerek yok, kendisi gerçek sevgiyi yaşıyor her gün, ve bana da yaşatıyor. size sevgiden mahrum sahte dünyalarınızda idealize kadınlarınızla mutluluklar.
  • yediği yemeğin fotoğrafını çekmesi. 1 ay peşinden koştuğun kadından 1 saniyede soğuyorsun.
  • instagramdaki gotunun deligine kadar lazerli, fotosoklu, filtreli ablalari gorup gercek hayattan bihaber ergenlerin usustugu baslik. aynen amk mali aynen kol kili. ıyyy igrenc.
  • insanlıktan daha fazla utanmamak için daha fazla okunmaması gereken başlık.
  • herkesle flört etme doğru mesafeyi ayarlayamama ve ikiyüzlü olmak.
  • sizin yanınızda alışveriş yapmaya kalkması.
    alacağı şeyi sizin ödeyeceğinizi düşünerek yapmaya kalktığını hissetirmesi.
    kısaca ucuzluk
  • bir erkek olarak saçma sapan bulduğum soğuma sebepleridir. yukarıdaki suserında belirttiği gibi kıl, tüy vb şeyler insanı şeyler olabilir yani. iş, okul , stres ve zaman bulamama gibi sebeplerden ötürü bazı aksaklıklar yaşanabilir. burada bir kusur yoktur.

geçen aylarda bir kız ile flört halindeydik. her şey güzel gidiyordu sonra muhabbet ilerleyince bu hanım kızımız ev var mı, araba var mı, ne kadar kazanıyorsun, gibi cümleler kurmaya başladı ve anında muhabbeti kestim. daha konuşmaya , buluşmaya yeni başladık hemen kapak atma derdine düştü. bence çok ayıp bu durum ve kalitesizlik.
  • kıl tüy alınır, ev temizlenir, dişler fırçalanır ama daha ilişkinin başlarında başka erkeklere meyleden kızdan hayır gelmez. değişeceğine de inanmayın can çıkar huy çıkmaz.
  • *sevgime güvenip her konuda öncelikle benden feragat etmesi. daha önce yaşadım şimdi yine yaşıyorum. (kaşarlandım)

*ben herşeyimi o'na göre ayarlarken o'nun hayatında geri planda olduğunu hissetmek. (bak bu çok acı)
hesabın var mı? giriş yap