şükela:  tümü | bugün
  • 22 mayıs 2020'de sağlıkla doğan kızım melis bahar'ın sayesinde daha tazecik deneyimlediğim durumdur. (bkz: çok şükür)

dünyaya hayırlı bir insan olarak yetişmesini umduğum kızdır. büyüyünce iyi bir ekşici olması dileğiyle. *

not: ayrıca, tevafuk mu tesadüf mü bilemiyorum, yazdığım bininci entry kızıma denk geldi.

edit: tüm güzel dilekleriniz için çok çok teşekkür ediyorum dostlar, inşallah hepsi gerçekleşir. aktif olarak kullandığım ekşi'de paylaşmayı uygun gördüm. başlığı eleştirenlerin de haklılık payı vardır muhakkak. hepiniz iyi ki varsınız.

2. edit: sözlük tarafından başka bir başlıktan bu başlığa uygun görülüp taşınmıştır.
  • allah analı babalı büyütsün inşallah. sağlıklıi sıhhatli, huzurlu bir ömrü olsun.
  • bir 9 ay sonra sözlüğe de bir kardeş geleceğini anlamamızı sağlayan başlık; evet yazar sözlüğün anasını siktiğinden geliyor kardeş.
  • kızınızın olması neden ekşi sözlük gündemi olsun anlamıyorum, her saat bir çok insan doğum yapıyor, birileri ölüyor ve doğuyor... cidden başlık açmaya gerek var mıydı? her ekşi sözlük yazarı açsın o zaman kızım oldu, oğlum oldu, yengem öldü diye ... ortalık instagram feed'ine dönsün..
    (bkz: kız babası olmak)
    (bkz: baba olmak)

zt: kızı olan bir adet ekşi sözlük yazarının başlığı
  • iyi ki doğdu.

umarım güzel bir geleceği olur.
  • sağlıkla büyüsün bahtı açık olsun.
  • şahsi başlık açmak yerine kız babası olmak başlığına yazabilirdin . yine de allah analı babalı büyütsün dediğim olay.
  • allah analı babalı büyütsündür. afedersiniz ama osuruğun gündem olduğu sözlükte böyle başlıkları tercih ederim. rahatsız olanlar diğer başlıklara.
  • (bkz: yıktın formati eyledin viran)

saglikli,sihhatli nice yaslari olsun, allah anali babali buyutsun.