• bana sigarayı bıraktırmış, alkolü azalttırmış, bir insanı gerçekten sevmenin nasıl bir duygu olduğunu tattırmıştır. yaşamak, görmek, sağlıklı olmak, yol göstermek istiyorum. normalde hiçbiri umrumda olmazdı.
  • bence dünyanın en gurur verici şeylerinden biridir.

şu dünyadan göçüp gittikten sonra sırf bu duyguyu tadamadığım için gözüm arkada kalacak ben ona yanıyorum.
  • 20 gün önce geldiğim durum. so far so good.
  • müthiş bir duygu. inanın bana her babanın tatması gereken bir duygu. ben çok mutluyum burada şu an anlatılacak kelimeleri bulamıyorum o kadar diyebilirim..
  • (bkz: şükela) bir durumdur
  • sosyal mecralardan birinde şöyle bir yazı okumuştum kız babaları için: "kızlarınızı sevin, öyle bir sevin ki mutluluğu kanı ciğeri beş para etmez adamlarda aramasınlar, mutluluğu sizden öğrensinler." bu alıntı bir miktar içime dokunmuş olabilir evet.
  • hayatında daha fazla var olabilmek, kollayabilmek için çok sevdiğin sigarayı bırakmaktır. kendi zevklerin için, rızkını yiyormuş hissiyatından kurtulamadığından para harcamaya kıyamamaktır. öperken yüzü tahriş olmasın, batmasın diye her gün sakal traşı olmaktır.
  • çok özel olmaktır
  • var bi hayalimiz bakalım.
  • hahaha. entryilere bakarak sözlük babalarının benim babama bin basabileceklerini öğrenmek bir miktar koydu şuan.
hesabın var mı? giriş yap