19 entry daha
  • bir gün annemle televizyon izliyoruz reklam çıktı; gazeteler kuponla oyuncak verirdi ya eskiden işte o tarz bir reklam. gazete bu sefer iki seçenek sunuyordu. biri klasik barbie bebek diğeri ise 8 şeklinde pisti olan bir yarış arabası. her istediğimi yapmaya, sürekli beni mutlu etmeye çalışan annem seveceğimi düşünerek alayım sana barbieyi dedi, dedim arabayı istiyorum ben. sonra barbieyi aldı, barbie eve geldiği gün ısırıp dizini kopardım. annem de kızdı. 5 yaşındayken hakkımı ısırarak savunmaya çalışıyormuşum o ilginç tabi ama benim annemin yapmadığı eylem işte bu.
  • alınan araba 1.14 ölçekli ferrari f1 ise tadından yenmeyecek eylem. o arabanın kutusunu valizden çıkarırken kalbim duracakmış gibi hissetmiştim. o araba hala durur ve ben ona her baktığımda babama olan hayranlığım kat kat artar.
  • 3-4 yaşlarındayken babamın gerçekleştirdiği eylem. bu eylem, arabanın üstüne barbie ve ken'i koli bandıyla sabitleyip evde tur attırmamla daha da anlamlanmıştı.
  • 8-9 yaşlarındayken kuzenimin yaptığı eylemdir. aldığımız gün benden mutlusu yoktu. arabayi çarpa çarpa mundar etmiştim hatta.
14 entry daha
hesabın var mı? giriş yap