şükela:  tümü | bugün soru sor
 • var böyle birşey. eminim başkaları da yapıyordur. kafede gülüp eğlenen kız grubunda her kız neşeli keyifli herkes bir masayla çaktırmadan kesişiyor. ama bir tek o kesişmiyor. bakanı yok çünkü. işte burada ben devreye giriyorum. onunla kaçamak göz teması kuruyorum. gönlünü sıvazlıyorum. o da can taşıyo yaa yazık değil mi? evine giderken gururlansın vay bee benim de bakanın kesenim varmış desin. bebenin aklını nasıl aldım desin kasala kasala gezsin biraz.
 • muhtemelen o kız, aldığı havayla diğer bütün erkekleri kendisini kesiyor zannedecek ve müthiş bir ego bombasına dönüşecektir. yapmayın beyler, bu bombaları siz kuruyorsunuz.
 • "tipsizler ölsün, hepsini kıtır kıtır keselim" cümlesindeki şekilde algıladığım kesmek. içimdeki vahşet bu gün yine pek aktif.*
 • bazen yolda yürürken yaptığım eylem. karşıdan güzel bir kız ve onun görece çirkin arkadaşı yan yana geliyorlarsa güzel kıza zaten yol boyu bakan olmuştur deyip görece tipsiz olanı sanki onu çok beğenmişim gibi süzüp son kertede de gözlerinin içine içine bakıp yanından basıp gidiyorum. nasıl olsa bi daha göremiycem. en azından o zavallı da yanındaki güzelin yanında eziklenmesin, "ooo bana da bakan yakışıkılılar varmış demek" diye gözlerini kaldırıma doğru daldıra daldıra mutlu mutlu gitsin. yüzünde bir tebessüm belirsin.
 • peki ya o da aynı niyetle sizi kesiyorsa. ...badumtss...
 • çok nefis bir tespit.
  aylardır bu kadar nitelikli bir tespit okumamıştım.ciddiyim.

  bu davranış biçimi farklı erkekler/toplumlarda "standartları düşürürsem daha çok kadınla sevişebilirim" düşüncesiyle hayat bulmaktadır.

  daha açık izah edersem, elde edilmesi daha kolay gibi gözüken kadınlara gösterilen ilgi cevapsız kalmaz ve sonu karşılıklı nefis seks ile biter.
  bu bakımdan kesinlikle altyapısı olan, mesnetleri kuvvetli ve sanıldığından çok daha fazla uygulanan/yaşanan durumdur.
 • nefes alsın yeter diyoruz biz buna kendi aramızda.
  çirkin fit kızlar eklesin.
 • bu hayatta çirkin olmak, fakir olmak, sosyal fobili olmak suç sayılıyor artık onu anlıyorum.

  çok büyük sevap işlediğini düşünenler bir yana aldığı gazla ego bombasına dönüşecek diyenler bir yana...

  sizin egolarınızla ne yapacağız peki?

  sessiz sakin, çekingen ya da tipsiz diye ergenliklerinde dalga geçilen çocuklar bu kısır döngünün içerisinden çıkamadıkları gibi bir de böyle oldukları için yadırganıyorlar.

  'azıcık yakınlık göstereyim yazık zaten çok yalnız'

  'yüz verirsen götü tavan yapar'

  inanın bu düşünce yapısı ile mağduru suçlu bulan, 'gece yarısı ne işi var' diyebilen düşünce yapısı arasında paralellikler var.
 • sonra ağlıyorsunuz bu özgüven nereden geliyor kadınlarda diye. iyilik yaptın diye kesin o kezo kendini bi halt sanmıştır. ay geçen ortamda bütün gözler üstümdeydi diye hava bassın. sende akşam banyoda elenora ile seviş