şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sadece kızla sınırlı olmayan eylem.
 • memeye uzanan çakıl taşları ile dolu zorlu yoldaki en sıkıcı engellerden birisi.

  salak bir karı bayan var diyelim karşımızda. verecek bize. verme ihtimali yüksek. o yüzden ne söylesek gülüyor. o güldükçe, seks ihtimalini perçinlemek için daha çok anlatıyoruz. anılardan giriyoruz, anılar bitince arkadaşlarımızın anılarına geçiyoruz. o da bitiyor. okuduğumuz yolda gördüğümüz şeylerden yakaladıklarımızı anlatmaya başlıyoruz. hep bi komiklikler, hep şakalar. kızın gözlerinden yaşlar geliyor artık. çenemiz dinlensin diye 30 saniye sussak hemen eski haline dönmeye başlıyor kız. o yüzden anlatmaya devam etmek zorundayız. bunu bize hissettiriyor. bu baskıyı yapıyor utanmadan. devam ediyoruz. artık tamamen koptuk. başımıza hiç gelmeyen olayları anlatıyoruz. hıncal uluç'un köşesinde okuduğumuz pasajları bile yaşamışcasına kurguluyoruz. "ya o diil de yine geçen yaz bodrumdayım" diyoruz. yorulduk ama dayanmak zorundayız. bu bir savaş. bizi bu kadar yormasının bedelini gece götüyle ödeyecek. o zaman susacağız işte. o zaman biz de dinleneceğiz. konuşmanın başında "hiçbir şey yapma sadece sarıl bana, seninim" deme olgunluğunu göstermedi çünkü. kuru amı, orta boy memesi için savaşmamızı istedi. hep güldü kaltak. komik olmayan şeylere bile güldü. masadaki erkekler arasından bizi seçmesini ödül gibi gösterdi bize aptal orospu. seni seçtim ve anlatmak zorundasın dedi.

  toplam 12 fıkra, 8 eski sevgili anısı, 3 yaz tatili macerası ve 6 adet kitaplardan aklımızda kalan komiklikli paragrafla ulaştık memeye.

  böyle kıza sabah bakılır mı? bok bakılır. çünkü yordu bizi. sarılacaktı hafız verecekse. gidelim diyecekti. burada sıkıldım diyecekti kulağımıza. şovunu yapmayı tercih etti. sikle harmanlanıp terkedilmesi tamamen onun suçu.
 • ya espriye gülmüyor da yapanın mallığına gülüyorsa? espriyi dozunda bırakmak gerekir. öyle bir baskı hissetmeyin.
 • komik bir insan değilseniz zirvede bırakmak iyi olabilir zannımca.
 • baskı değil tam aksine coşkudur.

  çünkü böyle bir durumda insan coştukça coşar. bir an stand-up gösterisi veriyormuş gibi hisseder kendini. ayrıca bunun karşı cinsiyetten birisine karşı yapılıyor olması şart değildir o an. coşkunun kaynağı gülen(lerin) cinsiyeti değil yakalanan frekanstır.