şükela:  tümü | bugün
  • çok boktan bişeydir.artık ne yapsam kurtulsam diye şakır şakır terlersin.durumu saklamak için bacak bacak üzerine atmak istersin,saygısızlık sayılmasın diye yapamazsın.bir de kalkın söz yüzüğü takacağız derler ki ev tıklım tıklım damadı görmeye gelen kız tarafıyla doludur.damat ayağa kalkamak istemez,onlar ısrar ederler....eyvah eyvah.
  • 'bakın kızınız ipneye postempotans* vakaya gitmicek' tadında bi kendini ispatlama hedesi.
    kızın babası tarafından farkedilmesiyle beraber iki sonuç ihtimali ile karşılaşılır.
    1.- kızın babası, kızının mutluluğunu düşünerek, cinsel açlık hissetmeyeceğini düşündüğü bu evliliğe onay verir, olay kapanır, gençler sabah akşam sevişecekleri evliliğin açıklarına yelken açarlar.
    2.- önce bir berserk olayına girip, müteakiben varsa tüfek, yoksa satır yardımıyla 3. sayfa haberi olma isteğini gündeme getiren baba, karşı mahallenin kasabına nispet yaparcasına kuşbaşı ve kıyma reyonu açar. olay karakolda biter... gençler elele tutuşmak bi yana, tutacak halleri kalırsa ski tutarlar*.

(bkz: ereksiyon)(bkz: hidrolik ereksiyon kiti)
    (bkz: cinnet)(bkz: sen kızı vermezsen kız gider kendisi verir)
  • müstakbel damat ereksiyon oluyorsa kızın ne şiddette istendiğinin samimi bir ifadesi, aile eşrafında gerçekleşiyorsa kaos habercisidir.
  • -allahın izni peygam ooooooeaahhgghhhhhhh
  • kahve fincanını üzerine koymak suretiyle küçük bir şova dönüştürülebilecek hadise.
  • - allahin emri peygamberin kavliyle bidi bidi bidi bidi....
    - ee ne diyelim, eger gencler sev..... lan! o ne oyle zipcikti gibi ordan evladim?
    - ..... meslegim geregi efendim hakim olamiyorum*
    - ooo tabi tabi... bu arada oglunuz ne is yapar sorusunu da aradan cikardiniz bakiyorum....
  • - tamam birbirlerini sevmiş olabilirler ama ben kızımı vermiyorum.
    + ama...
    - aması yok. şimdi lütfen gidin.
    + demek öyle... bize başka çare bırakmadınız. haydi oğlum yap numaranı.
    (oğlan ayağa kalkar)
    - oha o da ne! bu ne terbiyesizlik! çınar ağacı gibi dikmişsin! çabuk defolun evimden!
    + aferin oğlum.
    - çıkın! defolun diyorum! terbiyesizler!
    + demek kızınızı oğluma layık görmediniz. o zaman alın size hediyemiz. kolonya, lokum yoktu. bunu getirdik.
    - hala duruyor yahu adam! gidin evimden diyorum! akşam akşam konuşturmayın beni!
    + müdür bu buna konuş.
  • aceleci ya da heyecanli bir delikanlinin dusebilecegi durum. durumun sebebi ya asiri heyecanlanmanin o bolgede patlak vermesi, ya da kiz kahveleri servis ederken verdigi goruntunun direk gerdek gecesini hayal ettirmesidir. sonucta hatice degil netice onemlidir, cadir kurulmustur, kiz hemen alinmali ve cadir indirilmelidir.