şükela:  tümü | bugün
209 entry daha
  • o maddelerde zehir yok, gıda zehirlenmesinden de zort diye ölünmez.

ayrıca sevmişim adetini, ben baştan uyardım düzgün kave yapın diye, düzgün geldi.
    kızı evden almaya geldik kapı kapalı neymiş alttan bahşiş atacakmışım geçmiş gün unuttum diyelim 50 tl attım içeri 'oo olmaz bu az ' dediler, ben de 50 ye vermiyorsanız 20 ye verenler var dedim, açtılar. hanımın teyzesi bu lafa kızmış uzun süre küstü benle, ulan baştan kıza parasal değer koyan sensin.
  • bir şekilde gelecekte olacak ölümü erkene çekmiş kadın içeren ölüm haberi. hiç şaşırmadım ölüm haberi. hep derdim neden damat adayları ölmüyor diye.
  • bir gün böyle bir haberi duyacağımı nedense hep bir tahmin ediyordum.sırf bu yüzden kız isteme olayına girmeyebilirim.o derece.

böyle bir haberin yabancı bir haber kanalında sunulması gibi bir ihtimal geçti şu an aklımdan.
    dünyaya bunu açıklamakta oldukça güçlük çekerdik herhalde.
  • senede bir hortlayan haber, next.
  • saçma adet, saçma ölümler.

hayır damat o kahveyi içse ne içmese ne, kime ne faydası var?

doğal seçilim, allah rahmet eylesin.
  • haber 6 sene önceninse, şuan o kız evlendi mi acaba? bir ses versin buralardaysa, o gün neler oldu? evlendiyse bu adamın kahvesine de birşeyler kattı mı? yada bu kişinin ölümünden suçlu olunabiliyor mu?
  • oysa herkes öldürür sevdiğini
    kulak verin bu dediklerime
    kimi bir bakışıyla yapar bunu,
    kimi dalkavukça sözlerle,
    korkaklar öpücük ile öldürür,
    yürekliler bir yudum kahve ile!

(bkz: oysa herkes öldürür sevdiğini)
  • ya bunu ben daha önce de okumamış mıydım diye düşünürken bir de ne göreyim: başlığın ilk entrysi 08.05.2014 tarihinde girilmiş. zaten haber de uydurma.

niye durup durup hortlatılıyor bu saçmalık anlamıyorum. saçma bir siteye trafik yaratma çabalarına alet olmayın a dostlar. tıklamayın her verilen linki.
  • kız demek ki evlenmek istemiyormuş
15 entry daha