şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yaratıcılığın vardığı son nokta. bir de şöyle bir şey yapmışlar ki, ben bunu yapanla aynı zekayı neden paylaşamıyorum ey güzel allahım?

  "online kız msn adreslerini gösteren programı indirmek için tıklayınız."

  (bkz: budaklı meşe odunu var yer misin)
 • (bkz: kiz msnleri)
 • msn adresi ne şekilde ele geçirildiği sorulduğunda cevaplamaya utanan bu utanç yüzünden daha tiksinç cevaplar üretebilen sik kafalı modelleri vardır bu adres kaçakçılarının;
  kız- nerden msnimi buldunuz
  abazan- içimden bir ses bana sizin adresinizi söyledi.

  belli başlı ismi lazım değil sitelere üye olmamakla iş bitmiyormuş efendim. düşünüyorusun ulan nerden buluyo bunlar beni, acaba tanıdığım birisi de benle kafa mı bulmaya çalışıyor gibi düşünceler sarıyor dört bir yanı, kimin hayatında böyle dangalakça hareketler yapacak gerzek insanlar yoktur ki. işte bu sebeple küfür de etmeye çekinilir. engellersin başka bir adresle geri gelir. bildiğin sülük. allahtan sözlük varda nedir ne değildir öğrendim tez elden fakat neye yarar...
  kız mecbur mudur bunlardan kurtulmak için kıllıniyazi@mynet.com gibi bir adres kullanmaya...

  kısaca ekşi mail a terfi edecekleri günün hayalini kuran kızların msn adresleridir
 • pis abazanların sitelerinde liste halinde yayınladıkları msn adresleridir.hayır nerden bulursunuz o adresleri de ne diye koyarsınız.anlamadığım şöyle bi diyaloğun varlığı:

  abazcan -selam güzelim
  x -selam msn imi nerden buldun
  abazcan -haa bi sitede kız msnleri diye bi liste vardı da ordan aldım
  x -nası yani???
  abazcan -sanal sex yapalım mı laan nolur engelleme

  engelledikten sonrada niye engelledin diye mail atıcak denyoluğa da sahiptir bu kişiller.ısrarla engelleyiniz.
 • bir şekilde annemin msn'inin de içine dahil olduğu grup.ne zaman msn'ini açsa mr.cox,efsane serkan,kanatlı şahin türevi isimli gençlerin listelerine alma uyarıları ardarda geliyor,biz engellemekten bitap düştük,onlar eklemekten bıkmadılar henüz.
 • hemenveririm@hayaladasi.com
 • senistersindebenvermemmi@blowjob.org
 • yıllardır kullandığım msn adresimden beni tiksindirmiş, msn'de online olmadan önce defalarca düşündüren, yüzsüz ve gerizekalı (bkz: hayır kelimesinin anlaşılmayan kısmı) abazanların emellerine hizmet eden (ki bunların emellerinin gerçekten "kız bulmak" olduğunu düşünmüyorum, başka işleri güçleri olmayan bu zavallı insanlar fırsat buldukça msn'de insanları taciz edip hakaret edilmekten garip, hastalıklı bir haz duyuyorlar bence)allahın belası liste.