• yaratıcılığın vardığı son nokta. bir de şöyle bir şey yapmışlar ki, ben bunu yapanla aynı zekayı neden paylaşamıyorum ey güzel allahım?

"online kız msn adreslerini gösteren programı indirmek için tıklayınız."

(bkz: budaklı meşe odunu var yer misin)
  • geçen internet kafede kavga çıktı bunun yüzünden. gencin teki kızı webcam aracılığıyla soyuyor ve bütün kafe izliyordu. neyse kızın o sırada yan masadan birileriyle konuştuğu da ortaya çıktı. genç gitti "benden aldın di mi msn'i sikerim seni!" falan dedi. "siktir lan ben konuşuyordum zaten" dedi öbürsü de. işte vapurlar falan ilginç.
  • pis abazanların sitelerinde liste halinde yayınladıkları msn adresleridir.hayır nerden bulursunuz o adresleri de ne diye koyarsınız.anlamadığım şöyle bi diyaloğun varlığı:

abazcan -selam güzelim
    x -selam msn imi nerden buldun
    abazcan -haa bi sitede kız msnleri diye bi liste vardı da ordan aldım
    x -nası yani???
    abazcan -sanal sex yapalım mı laan nolur engelleme

engelledikten sonrada niye engelledin diye mail atıcak denyoluğa da sahiptir bu kişiller.ısrarla engelleyiniz.
  • ünisex isme sahip erkeklerin de içinde bulunduğu liste.

yeter lan artık. her msn açtığımda lonely_boy, crazy_man, romantik serseri ve türevlerini engellemekten bıktım usandım. yakında bu arkadasları sik gösteren bir profil fotografi ile selamlamaya baslayacagim. sanırım anca o zaman akılları başlarına gelecek, ben de rahat edeceğim.

[aksilik iste turkce karakter kullanamiyorum. $ik demek istiyorum yani, (gömlek kravat, prezantabl hesabı)] *
  • arka arkaya tanımadığım ve "sevdim mi tam severim, gözünün yaşına bakmam" vb gudik nickli insanların msn listelerine beni eklemesi, hiçbirini kabul etmememe rağmen yılmamaları sonucunda, bir tanesine "nerden buldunuz msn adresimi, biri bi arkadaşlık sitesine mi verdi öç almak amacıyla (ki telefon sapığımca zamanında "benle konuşmazsan telefonunu arkadaşlık sitelerine veririm!" diye tehdit edilmişliğim de vardır ya neyse), nedir?" diye merak etmemin de sebep olduğu bir msn listesine kabul-garip nickli insanla tanışma-konuşma seansımda öğrendiğim üzere, kız msn adresleri, forward maillerdeki kız isimlerini arayıp, yazan mailleri msne eklemek suretiyle bulunan adreslermiş.
    tutarsa ve kız da kabul ederse muhabbet ediyolarmış. kız kabul etmezse, diğer arkadaşlarınınkini belki kabul eder diye bir diğer kimseye aktarılıyormuş.

merak edenler varsa, benim başıma gelen ise daha ilginç bir versiyonu; meğersem zamanında bir arkadaşımın mailine benzettiğim için kabul ettiğim, sonra da "ya sen o diilmişsin, kusura bakma" deyip sildiğim adam bir internet cafe sahibiymiş ve benim böyle yapmama uyuz olmuş; cafe müdavimlerini de "ben bu kızı konuşturamadım, hadi aslanlar görev sizin" diyerekten gaza getirmiş ve cümle aleme mail adresimi dağıtmış.
    aylar sonra da sindiremeyip söyle bir mail atmıştı kendisi;

"başlık: tipsiz.
    çok iticiymişsin profiline baktım iyiki silmişsin yoksa ben silerdim zaten ıııııııııııııııııyyyyyyy......bye "

(bkz: bu da böyle bir anımdır)
  • bir şekilde annemin msn'inin de içine dahil olduğu grup.ne zaman msn'ini açsa mr.cox,efsane serkan,kanatlı şahin türevi isimli gençlerin listelerine alma uyarıları ardarda geliyor,biz engellemekten bitap düştük,onlar eklemekten bıkmadılar henüz.
  • nette ne çok arayanların diyarbakır, trabzon ve erzurumda olduğu adresler; http://www.google.com/… msn&ctab=1&geo=all&date=all

garip bir şekilde bu aynı 3 şehir şu aramalarda da birinci;
    http://www.google.com/…ikiş&ctab=0&geo=all&date=all
    http://www.google.com/…şmek&ctab=0&geo=all&date=all
hesabın var mı? giriş yap