• bunu gerçekten samimiyetle arayan, arayıp bulduğunda bundan fayda görmüş olan (kız kaldırmak (!) veya gerçek bir ilişki çıkarmak) varsa istediği yerde tvye çıkıp ben eşeğim diye bağırabilirim. bu ve "are you sex" gerçekten iki güzel internet konusu benim için. gerçekten bunları gördükçe aziz nesine hak vermiyorum. çünkü onun verdiği oranın kesinlikle doğru olmadığını görüyorum.

(bkz: aziz nesin'e hak vermemek)
  • ne yazık ki artık nostaljiden öteye gidememektedir. eskiden ne güzel kız msn'i bulunurdu eklenirdi. saçma sapan emmilerle toplanılır saçma sapan karılarla webcam yapılırdı. derken tarih oldu kız msn'i dediğimiz şey. skype var ama yerini tutamaz ki. kız msn'i bambaşka bir boyuttur. hatta kızın kendisi mi msn'i mi deseler msn'i daha tatlı olurdu be.
  • sabah sabah aklıma gelendir.

kız msn adresi bulmak için google'ı hatmeden nice insanlar tanıdım.

nostalji olsun diye ben de aradım ve şunu buldum.
    kız msn adresleri

o değil de msn kullanan var mı hala?
  • skyp oldu diye biliyordum msn yi .
  • birçoğu şu an evli ve boklu bez değiştiren kızlardır.

kalanlar evde kaldı, sana bana her allahın günü laf sokup ego masturbasyonu yapıyor.
  • bunun listesini bulanlar yeşillendirsin lütfen
  • geç kaldığı için adı sıklıkla tekrarlanan ve toplantıda adını duyduğum,kim bu diye kafayı yedim bir kadın vardı.geldi sonradan gördüm onu ama 20 30 kişiyiz ben burdayım diyordu öyle bir kız.

neyse adını öğrendim hemen dostla medyadan araştırdım,buldum ama yazamıyorum.bana göre değil yazmak sosyal medyadan ama iletişime geçemiyorum çünkü o başka kurumda ben başka kurumda...

yine bir toplantıda gördüm,numarası yok,dostla medyadan mesaj attım.görmemiş,ben de benim gibi kaç kişi yazıyordur,bakmaz dedim ve geçtim.

sonra bizim kuruma bir liste geldi mesleki gelişim için.belki 300 400 kişi var.kaçak köçek listeden baktım buldum numarasını.

neyse arkadaş mesajıma döndü ama numara istemiyorum prensip gereği , ben de var ama haberi yok.

bir kere konuştuk ve beni ikna et,bir haftan var görüşmek için dedi.ben bir haftada döktürdüm,şiirler,sözler,kitaplardan alıntılar,hoş sohbetler falan...

ıkna ettik,gittik bir yerde kahvaltı,sohbet derken.ıyisin,hoşsun ama olmaz dedi.tamam dedik ona da ayrıldık oradan.tamam dedik ama bu sefer de inadına denk geliyor,sonuçta küçük bir yerdeyiz.

neyse ben birine vurulsun yandan yandan,çok mutluyum,her şey yolunda...pat bir mesaj....neymiş,hal hatır soracakmış hanımefendi.hemen gönderdim,göndermesem aklımı çelecek,sonra ben suçlu olup vicdan yapacağım.

umarım bir yerlerde benim yazdığımı görür iyotlutuz :)

not:vurulduğum kız da seviyorum evlenelim derken askere gidince taaa kulağımın arkasına varana kadar s..kti beni.en zor zamanımda bıraktı sebepsiz.
  • bittergirl_ayben@hotmail.com bağlantı istegini kabul etti.
  • zamanında googledan aratırdık. ne günlerdi be. sosyal medya yoktu. bütün iletişim forum siteleri ve msn üzerinden dönüyordu.
  • ayca_22'den sonra listeye eklenecek kişi bulma sıkıntısı çekenlerin oluşturdugu harika bir veritabanı.

webcam acani bile var.
    mynet okey odasında zaman kaybetmek istemeyenler çok basit bir aramayla kız msn'i bulabilir.
hesabın var mı? giriş yap