şükela:  tümü | bugün
 • bu kadın candır can. allah herkese ondaki vicdandan versin.
 • kendisi oldukça fazla kedinin anasıdır. şimdi torun torba sahibi olma zamanı tabi, mamaya çok ihtiyacı var. hayırsever arkadaşlarımız varsa aranızda, kendisine mama yardımında bulunmak isteyen olursa lütfen mesaj atınız. bana ya da ona.

  teşekkürler.
 • sokak kedilerinin iyilik meleği. çok zor bir şeyle uğraşıyor ve fazlasıyla desteğe ihtiyacı var.
 • biz kiz nicki ile aynı iş yerinde çalışıyorduk. bir gün iş çıkışı bir yere gideceğiz birlikte, çantasını açtı bir şey arıyor, çantadan bir tomar çorap çıktı. güldüm ben de "lan bunlar ne kediler mi sokaladı bunları buraya" dedim. "ya sokakta gördüğüm çıplak ayaklı çocuklara veriyorum içim sızlıyor onları görünce" dedi. bi kaldım lan böyle, kafama ütüyle çarptı sanki. sonra ben de çorap morap koydum herkese söyledim çorapla gezin çantanızda diye.

  işte bu böyle bir insan. insan olsun kedi olsun köpek olsun, elinde ne varsa yardıma ihtiyacı olanla paylaşır. paylaşamayınca kendisini rahatsız hisseder, hasta olur. hayatımda gördüğüm en merhametli insanlardan biridir.

  şimdi hepimiz fasfakir olduğumuz için kendisine pek yardımımız dokunmuyor ancak, kiz nicki'nin yardıma ihtiyacı var. her sabah penceresinin önüne gelip mama bekleyen pisilere artık mama verecek gücü pek yok. pisiler de hamile, yavrular yolda.

  kısacası diyeceğim şu ki, elinizden geliyorsa, imkanınız varsa, üsküdar'a yolunuz düşerse bir bizim kiz nicki'ne uğrayın. kedileri görün, bir çayını için. varsa da kedi mamanız yanınızda götürmeye ilaç gibi gelir.
 • kendinden baska herkesin en cokta kedilerin derdine koşan kadın . kapısına atılan kaç kediyi diriltti ölür bu denilen canı kurtardığını saymıyo artık. insanlar yaralı kedileri kapısına bırakmaya üsküdarın kedileri de karın doyurmaya geliyor ona.

  ben cebi delik gönlü bol diyorum çok gülüyo sağolsun.

  bu aralar baktığı hastalara ilave bebek bekleyen bi sürü kedi anne toplanmış camına çokça mamaya vitamine ihtiyaci var.

  ihtiyac listesi de budur
 • şu aralar mama desteğine fazlasıyla ihtiyaç duyan, birçok sokak kedisini sağlığına kavuşturup sahiplendiren, mahallesindeki kedileri ismiyle bilen, her gün mama-su dağıtan güzel insan.

  uygun fiyatlı reflex ya da micho mamalardan adresine yollayarak destek olabilirsiniz.

  ihtiyaç listesi burada.
 • 365 gün 365 çeşit farklı yumurta pişirebilir.
 • beni çok kıskanan <3
 • sahane yemek yapan depresyon kirici badim , kendi gibi delileri * dakkada buluveriyor.*