şükela:  tümü | bugün soru sor
 • durun hemen saldırmayın.bu öneriyi ingiltere'de işçi partisi milletvekili jess phillips ablamız yapmış.

  ingiltere'de işçi partisi milletvekili jess phillips, ortaokuldan itibaren kız öğrencilere orgazm eğitimi verilmesi gerektiğini savundu. düzenli orgazm olan erkeklerle kadınlar arasındaki uçurumun kapanması gerektiğini söyleyen phillips, bunun kadına yönelik şiddeti de engelleyeceğini öne sürdü.

  --- spoiler ---

  daha önce jeremy corbyn liderliğindeki işçi partisi içinde erkeklerin kadınlara yaklaşımının en kötü cinsiyet ayrımcılığını oluşturduğunu söyleyerek gürültü koparan milletvekili jess phillips, yeni bir tartışma yarattı.

  'cinsel haz erkeklere özgü mü?'

  ortaokuldan itibaren cinsellik eğitiminin zorunlu ders olması için kampanya yürüten işçi partisi birmingham yardley milletvekili, erkeklerle kadınlar arasındaki orgazm uçurumunun kapanması için öğrencilikten cinsel hazzın öğrenilmesinin önemli olduğu söyledi.

  2 çocuk annesi 37 yaşındaki siyasetçi, ingiltere'deki araştırmalara göre heteroseksüel cinsel ilişki sırasında her zaman ya da genellikle orgazm olma oranının erkeklerde yüzde 95, kadınlarda ise yüzde 65 olduğuna dikkat çekti.

  grazia'ya konuşan jess phillips, "kadınların beklentileri daha büyük olmalı, daha fazlasını talep etmeye başlamalıyız" dedi.
  "okullara dalıp çocuklara mastürbasyon yapmasını öğretmeyi kast etmiyorum" diye ekleyen kadın vekil, ama okullarda kız öğrencilere orgazmla ilgili ders verilmesi gerektiğini söyledi.

  bir öğretmen ile bir sağlık uzmanının 4. çocuğu olan phillips, çocukluğunu cinselliğin açıkça konuşulduğu ve çıplaklık dolaşmanın normal karşılandığı bir ev ortamında geçirdiğini belirtti.

  kocasına göre iki oğullarıyla birlikte yaşadıkları evde de genelde çıplak dolaşan phillips, çocukları cinsellik, kendi bedenleri ve ilişkiler konusunda eğitmenin, kadınlara yönelik şiddeti önlemenin de anahtarını oluşturuyor.
  --- spoiler ---
  https://www.mynet.com/…erilsin-onerisi-110104523222
 • (bkz: allah belanı versin) (bkz: sapık)
  çocuklar ile ilgili sapkın düşünceleri olan ahlaksız şerefsiz kişi söylemi.
 • bizim ülkeye fazla haber. bu arada yazar kardeş, sapık herif demişsin ama eleman hatun.

  edit: herif olmus kisi. duzeltme yapilmis.