şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: barbie)
  • kaşınıyodur. ar edep poşete girmiş.
  • dikkat çekmeye çalışıyordur. bütün amacı budur. yatıp kalkıp "acaba nasıl daha fazla dikkat çekebilirim" diye düşünüyordur. pirim vermeyin.
  • genelde bi de egzotik meyve isimlerini filan tercih eder bu eşşoğlueşşeğin kız yazarları. illa seksi bi çağrışım, bi çıplaklık, bi deniz güneş havası, bi sex on the beach'ler, garip garip bi takım hareketler. . .

oysa git adam gibi unisex bi nick al diy mi? yemin ediyorum yaptıkları seksistlikten başka bi halt değil. hiç haz etmiyorum.
  • dişidir.
  • o kadar ince ince uğraşmasına rağmen bazen anlaşılamayan yazardır.
    yani beni bile erkek sanıyolar hayvan gerizekalılar ya!
  • kendisine atılan ilk mesajda, smiley default'tur.
  • çok şeyler kaçıracaktır.
    bir kız olarak zaten gelebilecek mesajların içeriği, şekli falan çoğu zaman belli. kızlardan geliyorsa kimi zaman bir dedikodu havası kimi zaman erkek milletine karşı beraberce çemkirip sinir boşaltma seansı...erkeklerden geliyorsa -entelijansiyayı ayrı tutarım- bir şekilde ben bu kıza bulaşayım niyeti. bu kah sataşarak, hakaret ederek olur kah iltifatlara boğarak...hatta uzun zaman önce gözlerine kestirmişlerse, aslında erkeklerin pek de ilgilenmeyeceğini bildiğiniz bir konuda yazdığınız herhangi bir şeyden bile bir bahane uydurup mesajı gönderiverirler.
    oysa 28 m istanbul sinyalli nick öyle mi! erkeklerin birbirlerine yazarken ne kadar acaipleşebileceklerine tanık olmak için, sonradan kadın olduğunuzu çaktıklarında nasıl çark edebildiklerini gözlemek için vs. bulunmaz bir nimet.

örneklendirmek gerekti:
    mes'ela gecenin kör bir vaktinde yazmışsın ağlak bir entry, aşklar, hayalkırıklıkları kol geziyor içinde. kız olduğunun her halinden belli olduğu nicke gelecek mesajlar;

1- kadınlardansa: takma kafana canım yaaa, hepsi böyle bunların. öküzler nolcak!
    2- erkeklerdense: hay allah, içim burkuldu yazdıklarınıza. isterseniz bana anlatabilirsiniz, iyi bir dert ortağıyımdır.

gibilerinden bir şeyler olur. 28 m istanbul nickineyse;

1- kadınlardansa: hep siz mi kadınlara çektireceksiniz, evren intikamını alıyor işte...
    2- erkeklerdense: takma hacı ya siktiret!

içerikli ve benzeridir.

erkeğin erkeğe attığını sandığı mesajdaki o netliğin, o direktliğin gözünü seveyim ben.