şükela:  tümü | bugün soru sor
  • uzman tv akademi'nin kurslarından birisiymis. kursu veren de ilhan m. uçkan.
    sonra niye cinnet geçiriyorsun diye kızıyorsunuz bana..

http://akademi.uzmantv.com/…urs/kiz-tavlama-rehberi
  • şimdi yazacaklarım senin hakkında küçükken mahallede hep kaleye geçen, asosyal, kendini ifade edemeyen, birey olmayı pek beceremeyen ezik tip. sana sesleniyorum. beni iyi dinle, küçük tavsiyelerde bulunacağım. bunları ister kulağına küpe yaparsın, istersen sikimden aşşa kasımpaşa der geçersin. açıkçası fazla sikimde de olmazsın. yazasım olduğu için yazıyorum. sana iyilik yapmak gibi bir niyetim yok. kendi yazarlığımı test ediyorum sadece.

unutma ki, sende bir cevher var. o cevheri dışarı çıkarttın mı gerisi çorap söküğü gibi kendiliğinden gelecek. yıllardır yaptığın mastürbasyona bir son vereceksin. sağlıklı yaşam için doğanın döngüsüne ayak uyduracaksın. eğer bir kere bu işe girersen, başarılı olursan, o gazla artık bir ömür iflah olmazsın. duygularını bir kenara bırakarak, mantık çerçevesinde hareket etmeyi öğrenmen gerekiyor. duygularını ve aklını dengelemezsen bu işi başaramazsın. şimdi gelelim sana vereceğim tavsiyelere...

öncelikle özgün olman gerekiyor. insanları taklit etmeye bir son ver. kendi tarzını yarat. anka kuşu gibi küllerinden yeniden doğmayı öğren. zamanın hızına ayak uydurabilecek kadar potansiyelin olmalı senin... sen zıtlıkların adamı olacaksın.kızlar her zaman çözmediği veyahut ilginç buldukları erkekleri severler. ama dengeyi korumak senin vazifen. ince bir ip üzerinde akrobasi yapacaksın. seni görenlerin başı dönmeyecek. sen onların başını döndüreceksin. tüm bunları yaparken, dengeyi ve ölçüyü elden bırakmamalısın. aksi takdirde antipatik bir yaratığa dönüşebilirsin. tabi burada önemli etken şu, eğer ki tipin yarrak gibiyse, kusura bakma bu sayfayı kapat ve hayatına devam et. git bilim adamı falan ol. ne bileyim atomu falan parçala. higgs bozonunu daha derin parçalara ayırmaya falan çalış. dünyaya bir katkın olsun.

öncelikle standart özelliklerini ayarlaman gerek. ne demiş yüce sokrates; insanın dostu, ikinci benliğidir. kendini en iyi sen bilirsin. genetik bir sınırlamanın içerisinde olan tek insan sen değilsin. herkesin kusurları var. önemli olan bu kusurların olduğu parametreyi kendi ellerinle en sona kadar çekebilmektir. tüm kusurları olmasa da elinden geldiğince, edebildiğini ört pas etmektir. ama sen diyorsan ki, ben mastürbasyonum ile mutlu mesut bir ilişki yaşıyorum. bu senin bileceğin iş. ama ben bu işi başaracağım, tuttuğumu indireceğim diyorsan, dinle;

öncelikle kendine çeki düzen vermeyi öğrenmen gerekiyor. bir kere dişlerini hallet. eğer yamuksa tel taktır. ya da aralarında iğrenç lekeler varsa, git temizlet. beyazlat bir şeyler yap. düzenli fırçala, sigaradan uzak dur mesela. alkolün bokunu çıkarma. ağız sağlığın için, listerin ve benzeri gargaralar kullan. kimse kimsenin ağız kokusunu çekmek zorunda değil. bu büyük bir saygısızlıktır. anayasada bile ağız kokusu bir boşanma sebebidir. kızların fiziksel olarak baktığı ilk şeyler; dişler, ayakkabılar ve ellerdir. bu bir bilimsel metot. kadın beyni ile alakalı. daha sonrasında spor kesinlikle yapmak zorundasın. kimse kıllı bir göbek sevmez. erkek adam kıllı olur mottosunu sikeyim afedersin. neden arkadaşım? erkek adam, homo sapiens mi ? benim bildiğim onlar 75,000 yıl önce falan yok oldular.

şimdi gelelim kıyafet seçimine. modadan pek anlayan birisi değilim. fakat küçük tavsiyelerim olacak. boyun uzunsa ne giysen yakışır zaten. ortalama bir boya sahipsen, düz gömlekler kilo ve boy orantılı olmak suretiyle çok şık duracaktır. tabi ayakkabı kombinasyonu da önemlidir. gelelim şimdi sana ey hobit kardeşim; öncelikle bir spor salonuna kaydoluyorsun. daha sonrasında yüzmeye gidiyorsun. boyun ile kilonu "-10" yapıp, vücuduna egzotik dövmeler yapabilirsin. bunlar seni biraz daha marjinal ve şık gösterebilir. omuzlarını halletikten sonra, genelde topuklu ayakkabılar giy derim. ama çok belli olmasın topukları. eğer ki kız ortalamasınında altında isen, hemen şimdi intihar edebilirsin gidip. ya da transseksüellere falan sar. onlar gerçek orospular olmadıkları için, orjinal bir orospu olabilmek adına, sizi kendinize daha fazla erkek hissettirebilirler. şaka şaka. ümidini kesme, cumaya falan git, cennette huriler var...

fiziksel özellikler tamamlandığına göre, geliyoruz işin teorik kısmına. tipine ne kadar çeki düzen verirsen ver, çekici olmak için, tipin yanında zeka ve bilgiye de ihtiyacın var. zeka genetiktir. ıq seviyene bir şey diyemem. fakat emek verirsen, ıq seviyenin 1-2 gömlek yukarısında bir eq seviyesine sahip olabilirsin. kaldı ki insan ilişkilerinde önemli olan şey ıq değil, eq'dir. eq; duygusal zekadır. diğer insanları anlayabilme ve onların yerine geçip onlar gibi düşünebilme kapasitesidir. gündelik hayatta kullanılan şey, iq değil, eq'dir. unutma, ne kadar empati yeteneğine sahipsen, o kadar insanları manipüle edip istediğin yöne çekebilirsin. kızlarında duygularıyla hareket eden mahlukatlar olduğunu hesaba katarsak, karşı cinsten istediklerini elde etmek için sahip olman gereken şey, eq seviyesinin yüksekliğine bakar. ne de olsa satranç turnuvasına katılmayacaksın. ya da ne bileyim, sicim teorisini tekrardan yapılandırmayacaksın. altı üstü karşı cinsi elde edeceksin, eve atıp sikeceksin hepsi bu kadar.

eq seviyeni nasıl yükselteceğini merak ediyorsan, ön yargını kırarak bu işe başlayabilirsin. kitap okuyarak devam et. birbirinden farklı insanların ortamlarında bulun. bulun ki, empati yeteneğin güçlensin. çevreyi biraz analizleme gücün varsa, değişik ortamlar her zaman, senin kendi prestijini daha çok arttıracaktır. zıtlıkların adamı olmaktan korkma. git en serserisiyle de takıl. en entel olanıyla da. en aptal olanını da dinle, en zekisini de. unutma insan insana her zaman katar. ama aynı zamanda insan insanın kurdudur. girdiğin ortamlarda götü sağlama al. kimseye güvenme. sırlarını sakın saçma. karşı tarafı konuştur sen fazla konuşma. analiz yap. kendinle ile ilgili muhabbete fazla girme. daha evrensel takıl. böylece daha gizemli ve daha zeki görüneceksin.

tabi ki kültür kavramını unutmayalım. istediğin kadar zeki ol. bilgi yoksa hepsi boşa. o zekayı yoğuracak bir şeyler hep olması lazım. üzerine koya koya git. kitap okuma alışkanlığı edin. bir şeyler öğren. bilgiyi sevmiyorsan gene de insanlara aktarabileceğin bir şeyler olsun kafanda. tek muhabbetin askerlik ve futbol olmasın. araba muhabbeti yapma gidip kıza. akıllı ol biraz lütfen.. karşı cins, senin yanında kendini her anlamda güvende hissetmeli. onu korumalı ve beyin olarak geliştirmelisin. bu durumda sana hayranlık duyacak ve dibi düşecektir. fakat seni biraz beğenmesi gerek tabi, o ayrı bir durum.

her şeyi tamamladıktan sonra, kendine bir liste belirle ve kana susadığın zaman, güçlerini devreye sok. unutma sende bir cevher var. o cevheri topluma ve kendine kazandırmak senin görevin. haydi benden bu kadar kolay gelsin...
  • birçok şıkkı olan sey.

uzatmadan;

1. si malum tip.
    2. si para.
    3. su araba.
    4. sü kültür.
    5.si kasli olmak.
    6. si kaliteli espri yapabilmek.
    7. si iyi giyinen karizma yaratabilmiş bir tip olup ortamlara akmak.
    8.si dogarken sansli olmak.
    9. su konuya uzak gorunse de gizli kahraman rolundeki isin aslinda olmasi isteneni ama soylenemeyeni uzun bir alet.
    10.su meksika para birimliligi yonu gayet ise yarar olan bir arkadas.
    11. si yok. bitti bence. en azindan su yasima kadar kari kiz goturen ibibikler bunlar yani. illa olacak ama bunlardan biri. hemen ise koyulun bence. iyi sanslar.

he ben mi, ben de hepsi var su an yanimda 2 diger odalar da 6 kiz, neyse makarayı bosverelim. saka bir yana beni geciniz arkadaslar ben kimim ya benim allah belami vermesin zaten doymusum karisina kizina aman olsa ne olmasa ne yani kendimi dogaya adadim artik. ama hala da yukaridakilerden birkaci var yani ara sira idare edip gidiyoruz. allah bugunumuzu aratmasin.*