şükela:  tümü | bugün
 • kişiden kişiye değişen tecrübeyle sabit yöntemlerdir.
 • en bilindik yöntem olarak;
  "facebook kastı ya whatsapp var mı?"dır.
  bak bak bak çakala bak hele.
 • - kusura bakma, rahatsiz ediyorum. telefonumun sarji bitti. senin telefonundan annemi arayabilir miyim?
  diyip kizin telefonunu alacaksin. sonra kendini arayacaksin. o sirada telefonun calacak. cebinden telefonu cikaracaksin. aramayi kapatacaksin. kizin telefonunu geri vereceksin.
  - "numarani aldim. seni ararim."
  diyerek uzaklasicaksin. (bkz: like a boss)
 • ev adresini iste. neden diye soracaktır. seninle iletişimi sürdürmek istiyorum, mektup yazacağım de. gönlü varsa zaten telefonunu ya da en azından facebook hesabını falan verir yahut o seni bulur.

  gönlü yoksa yoktur ve anlarsın bunu, o vakit hiç üsteleme.

  afiyet olsun.
 • herhangibi bir gsm firmasında işe başlayın siz istemeden faturalarını ödeyebilmek için zaten numaralarını vereceklerdir.gerisi de size kalmış benden bu kadar.
 • "şarjım bitti annemi arayamıyom böhööööö....." veya "ihsalim de altıma sıçtım temiz iç çamaşırı için acilen arkadaşımı aramam lazım" veya "acilen telefon numaranı almazsam şu arkadaki adamlar üzerimdeki bombayı patlatacak" demek gibi ufak ayrıntılar pek önem arzetmez. önemli olan nasıl dediğin, nasıl yaklaştığındır. sempatiklik, sıcak kanlılık, karşındakini güvende hissettirebilme, özgüveninin göklerde uçtuğunu gösterebilmekte.

  http://www.youtube.com/watch?v=v0zzo5zdmag
  http://www.youtube.com/watch?v=zubsywvd2z8
  http://www.youtube.com/watch?v=aw0zzxaxulg
  http://www.youtube.com/watch?v=1mrm1vwuiya
 • ya şimdi bakınca kadınlar kulübüyle falan taşak geçiliyor ya sıklıkla; bi dönün kendinize sorun arkadaş oradaki insanlara laf ederken. bu ne lan? sözlük değil lavuk yetiştirme yuvası resmen. "kızdan" diye yazmış bi de küçük aklı yetmemiş de. siz kadınlardan telefon numarası falan istemeyin arkadaş. ha telefon numarasını kendi verirse alın ama gen havuzunu da iyice boka saplamayın evlenip çocuk yapmaya kalkıp falan.

  hadi gidin yatın şimdi yarın erken kalkar istersiniz telefon numaralarını.
 • öncelikle kızın kafasına saksı vurularak bayıltılır. sonrasında yanında kese kağıdı patlatırsınız, korkudan bembeyaz kesilir; iltifat edersiniz, kızarır; gözüne yumruk atar, peşinden o gözünden mor fil tabancasıyla vurursunuz.

  (bkz: yanlış fıkraya gelmişim)
 • x: numaranı alabilir miyim?
  y: söylüyorum, 05...

  ilgisi varsa verir zaten, numarasını yani. ilgisi yoksa aile sıra numarasını ele geçirsen nolur.