• en bilindik yöntem olarak;
    "facebook kastı ya whatsapp var mı?"dır.
    bak bak bak çakala bak hele.
  • - kusura bakma, rahatsiz ediyorum. telefonumun sarji bitti. senin telefonundan annemi arayabilir miyim?
    diyip kizin telefonunu alacaksin. sonra kendini arayacaksin. o sirada telefonun calacak. cebinden telefonu cikaracaksin. aramayi kapatacaksin. kizin telefonunu geri vereceksin.
    - "numarani aldim. seni ararim."
    diyerek uzaklasicaksin. (bkz: like a boss)
  • ev adresini iste. neden diye soracaktır. seninle iletişimi sürdürmek istiyorum, mektup yazacağım de. gönlü varsa zaten telefonunu ya da en azından facebook hesabını falan verir yahut o seni bulur.

gönlü yoksa yoktur ve anlarsın bunu, o vakit hiç üsteleme.

afiyet olsun.
  • herhangibi bir gsm firmasında işe başlayın siz istemeden faturalarını ödeyebilmek için zaten numaralarını vereceklerdir.gerisi de size kalmış benden bu kadar.
  • ya şimdi bakınca kadınlar kulübüyle falan taşak geçiliyor ya sıklıkla; bi dönün kendinize sorun arkadaş oradaki insanlara laf ederken. bu ne lan? sözlük değil lavuk yetiştirme yuvası resmen. "kızdan" diye yazmış bi de küçük aklı yetmemiş de. siz kadınlardan telefon numarası falan istemeyin arkadaş. ha telefon numarasını kendi verirse alın ama gen havuzunu da iyice boka saplamayın evlenip çocuk yapmaya kalkıp falan.

hadi gidin yatın şimdi yarın erken kalkar istersiniz telefon numaralarını.
  • x: numaranı alabilir miyim?
    y: söylüyorum, 05...

ilgisi varsa verir zaten, numarasını yani. ilgisi yoksa aile sıra numarasını ele geçirsen nolur.
  • cep telefonumu kaybettim bi arama yapabilirmiyim.. sonrasında ise dün gece için teşekkür ederim şeklinde bi muhabbet bağı kurmaya çalışan bayatlıktan bayatlık beğenilen yöntemlerdir.. lakin tuttuğu olmuş mudur olmuştur..
  • direkt sormak. denedim %100 çalışıyor.
  • pardon telefonumu bulamıyorumda sanırım kaybettim , numaramı size versem beni bir arar mısınız ?
hesabın var mı? giriş yap