şükela:  tümü | bugün soru sor
73 entry daha
  • 6 aylık dişi kedimiz yaklaşık 4. ayından beri kızgınlıkta. ben artık kedinin normal halini unuttum. geceleri ağlama olayları falan klasik, ben alıştım artık bağırtıyla uyuyabiliyorum ama komşum olmak istemezdim... ilginç bir şekilde son zamanlarda bana ve odama sarmış durumda kedi. evde 4 kişiyiz ama tek istediği benmişim gibi davranıyor. hatta ben yokken de kapımın önünde ağlıyormuş. az önce şarkı söylemeye başladım, sesimi duyar duymaz kapının önünde yırtınma seremonisi başladı. sebebini merak etmekteyim.

bu saçma sapan duruma tanık olduğumdan beri kesinlikle evde hayvan beslemeye karşıyım. gün boyu götünü kesiyorlarmış gibi bağırıyor zavallı. sokak hayvanlarını sahiplenerek iyi bir şey yaptığımızı sanıyoruz ama onları en büyük dürtülerinin doyumundan mahrum bırakıyoruz. kısırlaştırmak da doğalarına müdahale etmek. ama biz onları seviyoruz ve dışarıda ölmelerini istemiyoruz minnoşluğu beni yoruyor. açın bi belgesel izleyin lütfen, doğanın kanunu bu devamlı bir doğum ve ölüm. *